Рецептурный
ЭФФЕКТ ФЛУ СИРОП 60МЛ ФЛ.#1 купить в Харькове Внешний вид упаковки может отличатся от фото на сайте.
ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.

ЭФФЕКТ ФЛУ СИРОП 60МЛ ФЛ.#1 купить в Харькове

Артикул: 15936
Производитель: РУСАН ФАРМА ЛТД ИНДИЯ
Нет в продаже
Производитель: РУСАН ФАРМА ЛТД ИНДИЯ
ATC: N02BE51
Международное название: Comb drug
Действующие вещество: ропу містять: парацетамолу 125 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг
Применение: Інфекційно-запальні захворювання верніх дихальних шляхів (гострі респіраторно-вірусні інфекції, гострий риніт, гайморит, тонзиліт, фаринготрахеїт); алергічнмй риніт, ринорея, синусит, сінна лихоманка, набряк Квінке

ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ЕФЕКТ ФЛУ

(EPHACT FLU)

 

Загальна характеристика:

основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина оранжевого кольору зі специфічним запахом;

склад: 5 мл сиропу містять парацетамолу 125 мг, фенілефрину гідрохлориду 5 мг, хлорфеніраміну малеату 2 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, аспартам, натрію хлорид, кислота лимонна, сорбітол 70%, натрію гідроксид, ароматизатор (сода морозиво, ваніла №1, перцева м’ята), барвники (Понсо 4R супра (Е 124), жовтий «сонячний захід» (Е 110), вода очищена.

 

Форма випуску. Сироп.

 

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.

 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Ефект Флу – комбінований препарат для симптоматичного лікування інфекційно-запальних захворювань, які супроводжуються відчуттям закладеності у носі, головним болем, пропасницею та алергічних захворювань верхніх дихальних шляхів. Дія препарату обумовлена властивостями компонентів, що входять до його складу.

Парацетамол – має жарознижувальну та анальгетичну дію.

Фенілефрин – симпатоміметичний засіб, який застосовується для усунення застійних явищ у слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів. Завдяки судинозвужувальному ефекту зменшується гіперемія, набряк і покращується прохідність дихальних шляхів. Фенілефрин переважно діє на a-адренорецептори.

Хлорфенірамін – сильнодіючий блокатор Н1-рецепторів, інгібітор біологічних ефектів гістаміну: пригнічує симптоматику алергічного риніту, ринореї, неприємні відчуття в носоглотці та гортані.

Фармакокінетика. Не вивчалася.

 

Показання для застосування. Симптоматичне лікування інфекційно-запальних захворювань верхніх дихальних шляхів.

 

Спосіб застосування та дози. Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 5 - 10 мл 3 рази на добу. Дітям від 6 до 12 років – по 2,5 - 5 мл 3 рази на добу.

Курс лікування не повинен перебільшувати 1 тижня.

Відмірювання проводиться за допомогою мірного ковпачка, вкладеного в упаковку.

 

Побічна дія. Можливі алергічні реакції (шкірні висипання, ангіоневротичний набряк кропив’янка), прискорене серцебиття, порушення сну, збудження, аритмія, біль у ділянці серця, артеріальна гіпертензія, тахікардія, нудота, блювання, біль у кишечнику, сухість у роті, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, ниркова кома, асептична піурія.

 

Протипоказання. Підвищена чутливість до одного з компонентів препарату; тяжка форма артеріальної гіпертензії, серцева недостатність, виражена брадикардія, захворювання нирок, виразкова хвороба шлунка, гострий панкреатит, гіпертиреоїдизм, цукровий діабет, закритокутова глаукома; вагітність і лактація; дитячий вік до 6 років.

 

Передозування. Не перевищувати рекомендовані дози. У разі передозування промити шлунок і негайно звернутися до лікаря.

 

Особливості застосування. Якщо на фоні застосування препарату висока температура зберігається протягом 3 днів, необхідно негайно звернутися до лікаря.

Слід утримуватись від керування автомобілем та праці з механічними засобами під час застосування цього препарату.

 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Ефект дії парацетамолу посилюється при його комбінації з кодеїном, аскорбіновою кислотою, скополаміном, хлорфенаміном, пропіфеназоном та кофеїном. При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидепресантів, а також алкоголю можливе збільшення періоду напіввиведення парацетамолу. Не рекомендується застосовувати препарат одночасно з іншими препаратами, які містять парацетамол.

 

Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому, темному місці при температурі не вище 25°С. Термін придатності – 3 роки.

Після відкриття флакона сироп зберігати протягом 1 місяця.

 

Умови відпуску. Без рецепта.

 

Упаковка. По 60 мл сиропу у флаконі, в картонній упаковці разом з мірним ковпачком.

 

Виробник. Русан Фарма Лтд.

 

Адреса. 58-Д, Гавт. Інд. Істейт, Чаркоп, Кандівалі (Вест), Мумбай – 400067, Індія.

Нет аналогов