РИНЗА ХОТСИП АПЕЛЬСИН ПОР. 5Г ПАК. №10 Внешний вид упаковки может отличатся от фото на сайте.
ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.
Сотрудникам аптек и операторам call-центра оформлять заказы за клиентов ЗАПРЕЩЕНО.
Инструкция к препарату предназначена исключительно для ознакомления. Для получения более полной информации смотрите анотацию производителя.

РИНЗА ХОТСИП АПЕЛЬСИН ПОР. 5Г ПАК. №10

Артикул: 15969
Бренд: ЮНИК ФАРМАСЬЮТИКАЛ ЛАБОРАТОРИЗ
Нет в продаже
Производитель: ЮНИК ФАРМАСЬЮТИКАЛ ЛАБОРАТОРИЗ
ATC: N02BE51
Международное название: Comb drug
Содержание: ошку містять: парацетомолу 750 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду 10 мг, кофеїну 30 мг
Применение: Симптоматичне лік-ня застудних захв-нь та грипу, які супроводжуються пропасницею, головним болем, закладеністтю носа, нежи тем, чханням та сльозотечею, синусовим болем і болем у горлі.

ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт.В аптеке другая цена на данный товар.

<p><span class="boldClass">ІНСТРУКЦІЯ</span></p><p><span class="boldClass">для медичного застосування препарату</span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span class="boldClass">РИНЗА </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span class="boldClass">Склад лікарського засобу:</span></p><p><span class="italicClass">діючі речовини</span><span class="boldClass italicClass">:</span><span>5 г</span><span> порошку містять парацетомолу 750 мг, феніраміну малеату 20 мг, фенілефрину гідрохлориду  10 мг, кофеїну 30 мг;</span></p><p><span class="italicClass">допоміжні речовини: </span></p><p><span>порошок зі смаком апельсина:</span><span> безводна лимонна кислота, натрію сахарин, натрію цитрат, сахароза, барвник жовтий захід (Е 110), смакова добавка апельсина;</span></p><p><span>порошок зі смаком лимона:</span><span> безводна лимонна кислота, натрію сахарин, натрію цитрат, сахароза, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), смакова добавка лимона;</span></p><p><span>порошок зі смаком чорної смородини:</span><span> безводна лимонна кислота, натрію сахарин, натрію цитрат, сахароза, барвник кармоїзин (Е 122), смакова добавка Тутті-фрутті, смакова добавка малини, смакова добавка чорної смородини;</span></p><p><span>порошок зі смаком меду і лимона:</span><span> безводна лимонна кислота, натрію сахарин, натрію цитрат, сахароза, барвник хіноліновий жовтий (Е 104), смакова добавка меду, смакована добавка лимона;</span></p><p><span>порошок зі смаком журавлини:</span><span> безводна лимонна кислота, натрію сахарин, натрію цитрат, сахароза, барвник кармоїзин (Е 122), смакова добавка журавлини.</span></p><p/><p><span class="boldClass">Лікарська форма. </span><span>Порошок для орального розчину.</span></p><p><span>Порошок зі смаком апельсина</span><span> світло-оранжевого неоднорідного кольору;</span></p><p><span>порошок зі смаком лимона</span><span> світло-жовтого неоднорідного кольору;</span></p><p><span>порошок зі смаком чорної смородини</span><span> рожевого неоднорідного кольору;</span></p><p><span>порошок зі смаком меду і лимона</span><span> світло-жовтого неоднорідного кольору;</span></p><p><span>порошок зі смаком журавлини</span><span> світло-рожевого неоднорідного кольору.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Назва і місцезнаходження виробника.</span></p><p><span>Юнік Фармасьютикал Лабораторіз (відділення фірми “Дж. Б. Кемікалз енд Фармасьютикалз Лтд”).</span></p><p><span>Ворлі, Мумбаї 400 030, Індія.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Фармакотерапевтична група.</span><span> Аналгетики та антипіретики. Парацетамол, комбінації без психолептиків. </span></p><p><span>Код АТС  N02В Е51. </span></p><p><span>Комбінований препарат зі знеболювальною, жарознижувальною і протизапальною дією, зумовленою компонентами, що входять до складу лікарського засобу.</span></p><p><span>Парацетамол чинить знеболювальну і жарознижувальну дію, що обумовлено його впливом на центральну і периферичну нервову систему, зокрема на гіпоталамічний центр терморегуляції.</span></p><p><span> </span></p><p><span>Феніраміну малеат – блокатор Н</span><span>1</span><span>-гістамінових рецепторів чинить десенсибілізуючу дію, яка проявляється зменшенням запальної реакції слизової оболонок верхніх дихальних шляхів (поліпшується носове дихання, зменшується нежить, зникає чхання та сльозотеча). </span></p><p><span>Фнілефрину гідрохлорид зумовлює зменшення набряку та гіперемії слизової оболонки верхніх дихальних шляхів та синусів.</span></p><p><span>Кофеїн є стимулятором центральної нервової системи, він збуджує дихальний центр, стимулює серцеву діяльність і посилює скорочення міокарда.</span></p><p><span>Препарат швидко адсорбується зі шлунково-кишкового тракту і розподіляється по всіх тканинах і рідинах організму, включаючи ембріональні тканини і грудне молоко. Виводиться переважно з сечею.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Показання для застосування. </span><span>Симптоматичне лікування застудних захворювань та грипу,</span></p><p><span>які супроводжуються пропасницею, головним болем, закладеністтю носа, нежитем, чханням та сльозотечею, синусовим болем і болем у горлі. </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Протипоказання.</span><span> Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Виражені порушення функції нирок та печінки, тиреотоксикоз, артеріальна гіпертензія, ішемічна хвороба серця, недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, патологія крові, цукровий діабет, хронічний алкоголізм, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки; хвороби підшлункової залози і сечового міхура; утруднене сечовипускання при аденомі передміхурової залози, вагітність та період годування груддю.  Дитячий вік до12 років.</span></p><p><span>Препарат протипоказаний пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або бета-блокатори, або тим, хто приймає або приймав протягом двох останніх тижнів інгібітори моноаміноксидази.</span></p><p><span>Не застосовувати хворим на фенілкетонурію. Не рекомендується застосовувати хворим з </span></p><p><span>підвищеним рівнем згортання крові.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Особливі застереження. </span><span>Слід уникати</span><span class="boldClass"> </span><span>одночасного застосування з іншими протизастудними лікарськими засобами, препаратами для зняття симптомів грипу та іншими препаратами, що містять парацетамол.</span></p><p><span>Пацієнтам, які страждають на цукровий діабет, або особам, які знаходяться на дієті, яка виключає цукор, необхідно вважати, що 1 пакетик препарату містить до </span><span>3 г</span><span> сахарози. Алкоголь підсилює седативну дію препарату.</span></p><p><span class="boldClass italicClass">Застосування у період вагітності або годування груддю. </span><span>Протипоказано.</span><span class="boldClass italicClass"> </span></p><p><span class="boldClass italicClass">Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі іншими механізмами. </span><span> Препарат може спричиняти сонливість тому необхідно утримуватись від керування автотранспортом і роботи зі складними механізмами на період застосування препарату. </span></p><p><span class="boldClass italicClass">Діти.</span><span> Ефективність і безпека застосування препарату у дітей віком до 12 років досліджені недостатньо, тому призначати його пацієнтам цієї вікової категорії не рекомендується.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">Дорослим та дітям старше 12 років </span><span>Ринзу Хотсип</span><span>®</span><span> призначають по 1 пакетику до 3 разів на добу. Вміст пакетика розчиняють у склянці теплої води. Розчин приймають відразу після приготування, незалежно від прийому їжі, але не натще. Інтервал між прийомами лікарського засобу має бути 4 – 6 годин. Для пацієнтів з порушенням функції нирок (кліренс креатиніну  </span></p><p><span>Якщо висока температура тіла тримається протягом 3 днів і більше або виникає знову, а біль не припиняється більше 5 днів, необхідно звернутися до лікаря для уточнення діагнозу.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Передозування. </span><span>Токсична</span><span class="boldClass"> </span><span>дія препарату при передозуванні може бути обумовлена, головним чином, надмірною кількістю парацетамолу, який входить до його складу. Відомо, що застосування парацетамолу в кількості більше </span><span>4 г</span><span> на добу може токсично впливати на печінку. При цьому можуть спостерігатися такі симптоми: нудота, блювання, анорексія, біль у животі, посилена пітливість. </span></p><p><span>Крім того, також можуть спостерігатися прискорене серцебиття, тремор, головний біль, запаморочення, порушення сну, серцева недостатність.</span></p><p><span>У пацієнтів, які застосували </span><span>10 г</span><span> і більше парацетамолу може розвинутись гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців, тяжке ураження печінки. Печінкова недостатність може спричинити енцефалопатію, і навіть смерть.  Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз.</span></p><p><span>При передозуванні необхідна швидка медична допомога. При значному перевищенні дози (понад </span><span>10 г</span><span> парацетамолу) – промивання шлунка, метіонін перорально або ацетилцистеїн внутрішньовенно можуть мати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючих заходів.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Побічні ефекти. </span><span>У більшості випадків препарат переноситься добре. Побічна дія, обумовлена складовими препарату, відзначається зрідка, як правило, внаслідок довготривалого застосування препарату у великих дозах.</span></p><p><span>Побічні ефекти, обумовлені присутністю парацетамолу, звичайно виражені слабко. У деяких хворих можливий прояв побічної дії препарату, а саме: </span></p><p><span>-          </span><span class="italicClass">алергічні реакції</span><span>: шкірний свербіж, висип на шкірі і слизових оболонках (звичайно еритематозний, кропив’янка), ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у тому числі синдром Стівена-Джонсона), токсичний епідермальний некроліз (синдром Лайєлла);</span></p><p><span>-          </span><span class="italicClass">з боку нервової системи </span><span>(звичайно розвиваються при прийомі високих доз препарату): запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації;</span></p><p><span>-          </span><span class="italicClass">з боку системи травлення: </span><span>нудота, біль в епігастрії, підвищення активності „печінкових” ферментів, як правило, без розвитку жовтухи, гепатонекроз (дозозалежний ефект);</span></p><p><span>-          </span><span class="italicClass">з боку органів кровотворення:</span><span> анемія, сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз,задишка, болі в серці), гемолітична анемія (особливо для хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази). При тривалому застосуванні у великих дозах – апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, нейтропенія, лейкопенія, тромбоцитопенія;</span></p><p><span>-          </span><span class="italicClass">з боку сечовидільної системи</span><span> (при прийомі великих доз): нефротоксичність (ниркова коліка, інтерсетціальний нефрит, папілярний некроз).</span></p><p><span>Побічними ефектами, що пов’язані з кофеїном, є подразнення травного тракту (нудота, блювання), стимуляція центральної нервової системи (порушення сну, занепокоєність) і тахікардія.</span></p><p><span>Побічні ефекти, обумовлені фенілефрином – артеріальна гіпертензія, тахікардія, тремор, головний біль, відчуття страху, загальна слабкість.</span></p><p><span>Побічними ефектами феніраміну малеату є знервованість, головний біль, запаморочення, безсоння, порушення акомодації, підвищення внутрішньоочного тиску.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій</span><span>. Поєднання зі </span><span class="italicClass">снодійними, нестероїдними протизапальними засобами, аналгетиками та інгібіторами моноамінооксидзи </span><span>може підсилювати пригнічувальну дію на центральну нервову систему. Метоклопрамід і домперідон</span><span class="boldClass"> </span><span>можуть збільшувати швидкість всмоктування парацетамолу, а холестерамін - зменшувати.</span></p><p><span>Одночасний прийом з </span><span class="italicClass">антигістамінними препаратами, антидепресантами, протипаркінсонічними препаратами, холінолітичними</span><span> </span><span class="italicClass">спазмолітиками</span><span> може виявляти атропіноподобний ефект (проявляється сухістю у роті, порушенням акомодації, затримкою сечі, запором). Збільшується гепатотоксична дія при застосуванні разом з барбітуратами, протисудомними засобами, рифампіцином, алкоголем.</span></p><p><span>Антикоагулярний ефект </span><span class="italicClass">варфарину та інших кумаринів</span><span> підсилюється тривалим регулярним вживанням парацетамолу і препаратів, що його містять. Підвищується ризик кровотечі. Фенілефрин, що входить до препарату, може знижувати ефективність </span><span class="italicClass">бета-блокаторів і антигіпертензивних</span><span> препаратів. Фенілефрин може взаємодіяти з іншими симпатоміметиками та вазодилататорами, що спричиняє небажані ефекти.</span></p><p><span>Не рекомендовано приймати </span><span class="italicClass">алкоголь</span><span> під час лікування препаратом, оскільки значно підсилюється його седативна дія, а також це може призвести до розвитку гострого панкреатиту. </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span class="boldClass">Термін придатності.</span><span>  3 роки.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Умови зберігання. </span><span>Зберігати при температурі не вище 25 </span><span>0</span><span>С в оригінальній упаковці. Зберігати в місці, недоступному для дітей. </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Упаковка. </span><span>По 5  г порошку в пакетику. По 5,10, 25 пакетиків  у картонній упаковці.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Категорія відпуску.</span><span> Без рецепта упаковка № 1, № 5, № 10.</span></p><p><span>                                     За рецептом упаковка  № 25.</span></p>

Нет аналогов

Простудные заболевания

Грипп и простуда являются самыми распространенными инфекционными заболеваниями в Украине. От них страдают 95% человек. Недомогание всегда появляется не вовремя. Из-за него людям приходится менять свои планы и откладывать важные дела. Дети болеют чаще взрослых. Простудные заболевания нередко вызывают у них опасные осложнения. Чтобы ускорить выздоровление и снизить вероятность развития серьезных патологий, нужно принимать лекарства от простуды сразу после появления ее первых признаков.

Виды лекарств от простуды

Простуда и грипп вызывают резкое повышение температуры тела. Люди страдают от головной боли, кашля, насморка, першения в горле, слабости и ломоты в теле. Жаропонижающие препараты от простуды помогают быстро избавиться от неприятных симптомов. Они снижают температуру тела, оказывают обезболивающее и противовоспалительное действие. Справиться с острыми респираторными заболеваниями вирусной природы помогают противовирусные средства от простуды. Они содержат донорские интерфероны или индукторы интерферона, стимулирующие в организме выработку собственного защитного белка. Противовирусные медикаменты препятствуют проникновению вирусов в клетки человека. Гомеопатические средства помогают устранить проявления заболевания по принципу «лечения подобного подобным». Многие препараты для лечения простуды являются комбинированными. Они содержат жаропонижающий анальгетик, противоотечный компонент, а также противокашлевое или отхаркивающее средство. После их использования у больного улучшается носовое и бронхиальное дыхание, уменьшается и облегчается кашель. Некоторые комбинированные лекарства включают в себя противовирусный компонент. Лекарства от гриппа часто содержат витамин С. Он оказывает стимулирующее действие на иммунитет и ускоряет выздоровление. Стоимость средств против простуды зависит от вида их лекарственной формы.

Лекарственные формы средств против простуды

Чтобы быстрее вылечить простуду и ОРВИ, используют эффективные лекарства системного и местного действия. Системные препараты изготавливают в виде обычных и шипучих таблеток, капсул, порошка, сиропа, ректальных свечей и суспензии. Более дешевые твердые формы лекарств подходят для взрослых. Сиропы, ректальные свечи и шипучие таблетки для приготовления орального раствора часто используют для лечения детей грудного и дошкольного возраста. Жидкие лекарства при простуде удобно давать малышам, которые не могут или отказываются пить таблетки. Высокой эффективностью характеризуются медикаменты местного действия. Они воздействуют непосредственно на очаг поражения, не оказывая негативного влияния на весь организм. Для лечения ОРВ инфекции используют мази, средства для ингаляций, аэрозоли и рассасывающие таблетки.

Как приобрести лекарства от простуды

Купить лекарства от простуды можно в аптеках сети Viridis, которые находятся в разных районах города Киева, а также в Киевской области. В них имеется больший выбор лекарственных препаратов для лечения ОРВИ. В ассортименте представлены недорогие медикаментозные средства системного и местного действия в разных лекарственных формах. В аптеках Viridis можно найти сиропы, рассасывающие и шипучие таблетки для детей с разными вкусами. Поэтому родители без труда подберут для своего ребенка лекарство, которое он с удовольствием будет принимать. Заказать препараты против простуды можно на сайте сети аптек Viridis в любое время суток, не выходя из дома. Виртуальные витрины доступны в режиме 24/7. Благодаря удобной системе поиска можно быстро найти ближайшую аптеку, в которой есть в наличии нужный препарат. При онлайн-заказе на сумму от 15000 грн. и выше все выбранные товары привезут из разных аптек города в одну, расположенную ближе к заказчику. Забрать товар из аптеки можно уже через час после оформления заказа, сразу после получения смс с подтверждением и номером заказа. Многочисленные отзывы свидетельствуют о высоком уровне обслуживания в сети аптек Viridis. Собранный фармацевтами набор лекарств будет храниться в аптеке в течение суток. Цена на средства от простуды будет той же, которой она была на момент оформления заказа.