ПАНАДОЛ ЭКСТРА РАСТ. ТАБ. №12 купить в Ирпене Внешний вид упаковки может отличатся от фото на сайте.
ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.

ПАНАДОЛ ЭКСТРА РАСТ. ТАБ. №12 купить в Ирпене

Артикул: 15885
Производитель: ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН КОНСЬЮМЕР
Выберите нужную аптеку:
Производитель: ГЛАКСОСМИТКЛЯЙН КОНСЬЮМЕР
ATC: N02BE51
Международное название: Paracetamol, combinations excl. psycholeptics
Действующие вещество: 500 мг парацетамолу, 65 мг кофеїну
Применение: Головний біль, мігрень, біль у спині, зубний біль, невралгія, ревматичний біль, біль у м'язах та періодичний біль під час менструації та ін.

ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.

<p><span class="boldClass">ІНСТРУКЦІЯ</span></p><p><span class="boldClass">для медичного застосування препарату</span></p><p><span>ПАНАДОЛ ЕКСТРА СОЛЮБЛ</span></p><p><span class="boldClass">(PANADOL EXTRA SOLUBLE)</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Загальна характеристика:</span></p><p><span> </span></p><p><span> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass italicClass">основні фізико-хімічні властивості: </span><span>плоскі білі таблетки зі скошеними краями, рівні з одного боку та з лінією розлому з іншого;</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass italicClass">склад: </span><span>1 таблетка містить 500 мг парацетамолу та 65 мг кофеїну;</span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">допоміжні речовини: </span><span>порошок</span><span class="italicClass"> </span><span>сорбітолу, натрієва сіль сахарину, натрію бікарбонат, полівідон, натрію лаурилсульфат, діметикон, кислота лимонна (безводна), натрію карбонат (безводний), вода очищена.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Форма випуску. </span><span>Таблетки розчинні.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Фармакотерапевтична гічна група. </span><span>Аналгетики та антипіретики. Код АТС N02B E51.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Фармакологічні властивості. </span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">Фармакодинаміка.</span><span class="boldClass"> </span><span>Парацетамол є аналгетиком-антипіретиком. Ефект базується на інгібуванні синтезу простагландинів у центральній нервовій системі (ЦНС). </span></p><p><span> </span></p><p><span>Кофеїн збільшує ефективність аналгезії завдяки збуджуючому ефекту на ЦНС, що може усувати депресію, яка часто супроводжує біль.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">Фармакокінетика.</span><span class="boldClass"> </span><span>Парацетамол добре всмоктується у шлунково-кишковому тракті (ШКТ). Пік концентрації у плазмі настає через 0,5 - 2 год після прийому внутрішньо (доза </span><span>1 г</span><span>, дорослі). Метаболізується в печінці та виводиться з сечею здебільшого у формі глюкуронід- та сульфат- кон’югатів. Час напіввиведення – від 1 до 4 годин. Після перорального прийому кофеїн всмоктується швидко. Максимальні концентрації в плазмі досягаються приблизно через 20 - 60 хв, час напіввиведення – приблизно 4 год.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Показання для застосування. </span><span>Біль середньої та сильної інтенсивності (головний біль, мігрень, біль у спині, невралгія, біль у м’язах, суглобах, зубний біль, біль у горлі, періодичний біль під час менструації); пропасниця і озноб при застуді, грипі.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Спосіб застосування та дози. </span><span>Препарат призначений для прийому внутрішньо. </span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">Дорослі і діти від 12 років:</span><span> по 2 таблетки, розчинені у склянці води, у разі необхідності повторний прийом не раніше, ніж через 4 години. Не більше 8 таблеток протягом 24 годин. Максимальний курс лікування – до 7 днів.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Побічна дія. </span><span>Дуже рідко повідомлялося про зміни у складі крові, включаючи тромбоцитопенію та агранулоцитоз, ниркову коліку і алергічні реакції.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Протипоказання. </span><span>Гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату; тяжкі порушення функції печінки або нирок, алкоголізм. Не рекомендується дітям віком до 12 років.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Передозування. </span><span>Симптоми передозування парацетамолу в перші 24 години: блідість, нудота, блювання, анорексія та абдомінальний біль. Ураження печінки може стати явним через 12 - 48 годин після передозування. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може прогресувати в енцефалопатію, кому та смерть. Гостра ниркова недостатність з гострим некрозом канальців може розвитись навіть при відсутності тяжкого ураження печінки. Відзначали також серцеву аритмію. Ураження печінки можливе у дорослих, що прийняли </span><span>10 г</span><span> і більше парацетамолу та у дітей, що прийняли препарату більше 150 мг/кг маси тіла. При передозуванні необхідна швидка медична допомога. Призначення метіоніну перорально або ацетилцистеїну внутрішньовенно може дати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також вжити загальнопідтримуючі заходи. Великі дози кофеїну можуть спричинити головний біль, тремор, нервозність та дратівливість.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Особливості застосування. </span><span>Не застосовувати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол. Небезпека передозування є вищою у пацієнтів з нецирозними алкогольними захворюваннями печінки.</span></p><p><span> </span></p><p><span>Надмірне вживання кави або чаю під час прийому цього препарату може стати причиною напруження та дратівливості.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">Вагітність і лактація. </span><span>Епідеміологічні дослідження не виявили ніякого небажаного впливу парацетамолу або кофеїну при їх застосуванні вагітними в рекомендованих дозах. </span></p><p><span> </span></p><p><span>Парацетамол і кофеїн виділяються з грудним молоком у кількостях, які не мають клінічного значення. Наявні опубліковані дані не свідчать про протипоказання препарату в період годування груддю.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="italicClass">Вплив на здатність керувати автомобілем або технікою</span><span> відсутній.</span></p><p><span> </span></p><p><span> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Взаємодія з іншими лікарськими засобами. </span><span>Швидкість всмоктування парацетамолу може збільшуватись при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперідоном і зменшуватись при застосуванні з холестираміном. Антикоагуляторний ефект варфарину та інших кумаринів може бути посилений тривалим регулярним вживанням парацетамолу з підвищенням ризику кровотечі.</span></p><p><span> </span></p><p><span> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Умови та термін зберігання. </span><span>Зберігати при температурі нижче 25?С. Термін придатності – 4 роки.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Умови відпуску. </span><span>Без рецепта.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Упаковка. </span><span>По 2 таблетки в багатошаровій смузі, по 6 смуг у картонній коробці.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Виробник. </span><span>Виробники: ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Ірландія; Фамар С.А., Греція. Заявник: ГлаксоСмітКлайн Консьюмер Хелскер, Великобританія.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Адреса. </span><span>Адреса виробників:</span><span class="boldClass"> </span><span>ГлаксоСмітКлайн Дангарван Лімітед, Нокбрек, Дангарван, графство Уотерфорд, Ірландія; Фамар С.А., вул. Антоси, 7, 153 44 Антоса, Афіни, Греція.</span></p><p><span>  </span></p>

Нет аналогов