ПАРАЦЕТАМОЛ ТАБ. 0,2Г №10 купить в Ирпене Внешний вид упаковки может отличатся от фото на сайте.
ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.

ПАРАЦЕТАМОЛ ТАБ. 0,2Г №10 купить в Ирпене

Артикул: 15847
Производитель: ЛУГАНСКИЙ ХФЗ
Нет в продаже
Производитель: ЛУГАНСКИЙ ХФЗ
ATC: N02BE01
Международное название: Paracetamol
Действующие вещество: парацетамолу 200 мг
Применение: Головний біль, мігрень, зубний біль, невралгія, міалгія; біль при травмах, опіках; гарячка при інфекційно-запальних захворюваннях

ВНИМАНИЕ! Цены действуют только на оформление заказов через сайт. В аптеке другая цена на данный товар.

<p><span>І Н С Т Р У К Ц І Я</span></p><p><span>для медичного застосування препарату</span></p><p><span class="boldClass">ПАРАЦЕТАМОЛ</span></p><p><span>(PARACETAMOL)</span></p><p><span class="boldClass"> </span></p><p><span class="boldClass">Загальна характеристика:</span></p><p><span class="boldClass italicClass">міжнародна і хімічна назви: </span><span>paracetamol; N-(4-гідроксифеніл)ацетамід;</span></p><p><span class="boldClass italicClass">основні фізико-хімічні властивості: </span><span>таблетки білого або майже білого кольору, плоскоциліндричні, з рискою та фаскою;</span></p><p><span class="boldClass italicClass">склад:</span><span> 1 таблетка містить парацетамолу </span><span>0,2 г</span><span> або </span><span>0,5 г</span><span>;</span></p><p><span class="italicClass">допоміжні речовини:</span><span> цукор, крохмаль кукурудзяний, кислота стеаринова, желатин.</span></p><p><span class="boldClass italicClass"> </span></p><p><span class="boldClass">Форма випуску.</span><span> Таблетки.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Фармакотерапевтична група.</span><span> Аналгетики та антипіретики. Парацетамол. Код АТС N02В Е01.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Фармакологічні властивості.</span><span> </span><span class="italicClass">Фармакодинаміка.</span><span> Знеболювальний, жарознижувальний засіб. Механізм дії зумовлений гальмуванням синтезу простагландинів за рахунок пригнічення ЦОГ та інших медіаторів болю і запалення переважно у центральній нервовій системі, а також зниженням збудливості центру терморегуляції гіпоталамуса. </span></p><p><span class="italicClass">Фармакокінетика. </span><span>Після внутрішнього прийому швидко і практично повністю всмоктується з шлунково-кишкового тракту, переважно верхніх відділів кишечнику. Максимальна концентрація в крові спостерігається через 0,5–1 год після перорального прийому. Зв’язування з білками </span></p><p><span> плазми становить 25%. Метаболізується в печінці з утворенням глюкуроніду і сульфату парацетамолу. Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр, надходить у грудне молоко (менше 1%). Період напіввиведення становить 1–4 год. Виводиться нирками, в основному у вигляді метаболітів, менше 5% екскретується у незмінному вигляді. У хворих літнього віку кліренс парацетамолу знижується, період напіввиведення – збільшується.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Показання для застосування.</span><span> Болі слабкої та помірної інтенсивності: головний і зубний біль, невралгії, міалгії, артралгії, меналгії, гарячковий синдром при інфекційно-запальних захворюваннях. </span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Спосіб застосування та дози.</span><span> Дорослим і підліткам старше 12 років звичайно призначають </span></p><p><span> по </span><span>0,5 г</span><span> 2–4 рази на добу, дітям 6–12 років – по 0,2–0,5 г 2–4 рази на добу, дітям 1–6 років – </span></p><p><span> по 0,1–0,2 г 2–4 рази на добу. При необхідності, дітям до 3 років препарат можливо подрібнити і розчинити в невеликій кількості води.</span></p><p><span>Максимальна разова доза для дорослих становить </span><span>1 г</span><span>, максимальна добова доза – </span><span>4 г</span><span>.</span></p><p><span>Максимальна добова доза для дітей з урахуванням віку і маси тіла становить: для дітей до 3 років (10 – </span><span>15 кг</span><span>) – 0,5 – </span><span>0,75 г</span><span>, до 6 років (до </span><span>22 кг</span><span>) – </span><span>1 г</span><span>, до 9 років (до </span><span>30 кг</span><span>) – </span><span>1,5 г</span><span>, до 12 років (до </span><span>40 кг</span><span>) – </span><span>2 г</span><span>.</span></p><p><span>Тривалість курсу лікування встановлюється індивідуально залежно від ефективності і чутливості до терапії, становлячи для дорослих і підлітків старше 12 років – 5–7 днів, для дітей до 12 років – до 3-х днів.</span></p><p><span class="boldClass">Побічна дія.</span><span> </span><span class="italicClass">Алергічні реакції:</span><span> шкірний висип, свербіж, кропив’янка.</span></p><p><span class="italicClass">При застосуванні у високих дозах з боку системи кровотворення: </span><span>анемія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, метгемоглобінемія; з</span><span class="italicClass"> боку сечовидільної системи:</span><span> ниркова коліка, інтерстиціальний нефрит, асептична піурія, папілярний некроз.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Протипоказання.</span><span> Виражені порушення функції печінки та нирок, дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, вагітність, період лактації у жінок, дитячий вік до </span></p><p><span> 1 року, підвищена чутливість до компонентів препарату.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Передозування. </span><span> </span><span class="italicClass">Симптоми: </span><span>блідість, нудота, блювання, анорексія, болі в абдомінальній ділянці, при значному передозуванні – гепатонекроз. Ураження печінки можливі при прийомі </span><span>10 г</span><span> і більше (у дорослих), розгорнута клінічна картина ураження печінки виявляється через 1–6 діб, рідше порушення функції печінки розвиваються швидко і можуть ускладнюватися нирковою недостатністю (тубулярний некроз). </span><span class="italicClass">Лікування:</span><span> відміна препарату, промивання шлунка (у перші 1–2 години після прийому), прийом метіоніну внутрішньо або внутрішньовенне введення N-ацетилцистеїну, симптоматична терапія.</span></p><p><span>Ризик передозування зростає у хворих з алкогольним ураженням печінки нециротичного характеру.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Особливості застосування. </span><span>У пацієнтів з порушеннями функції печінки і/або нирок, із синдромом Жильбера, у хворих літнього віку добова доза повинна бути знижена і/або збільшений інтервал між прийомами.  При застосуванні препарату необхідний контроль картини периферичної крові і функціонального стану печінки. </span></p><p><span>Парацетамол може спотворювати результати лабораторних досліджень при кількісному визначенні вмісту глюкози і сечової кислоти в сироватці крові.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Взаємодія з іншими лікарськими засобами.</span><span> При одночасному застосуванні барбітуратів, трициклічних антидепресантів, рифампіцину, а також при вживанні алкоголю значно підвищується ризик гепатотоксичної дії. </span></p><p><span>Препарат збільшує ефект непрямих антикоагулянтів (похідних кумарину). </span></p><p><span>Метоклопрамід підвищує, а холестирамін зменшує швидкість всмоктування парацетамолу.</span></p><p><span>Тривалий прийом протисудомних препаратів може знизити ефективність препарату і збільшити ризик гепатотоксичної дії.</span></p><p><span>Знижує ефект лізиноприлу.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Умови та термін зберігання. </span><span>Зберігати при температурі від 15 </span><span>0</span><span>С до 25 </span><span>0</span><span>С. </span></p><p><span class="italicClass">Зберігати в недоступному для дітей місці.</span></p><p><span>Термін придатності – 2 роки.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Умови відпуску. </span><span>Без рецепта.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Упаковка.</span><span> Таблетки по </span><span>0,2 г</span><span> по 10 таблеток у контурній безчарунковій упаковці; таблетки по </span><span>0,5 г</span><span> по 10 таблеток у контурній чарунковій або безчарунковій упаковці.</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Виробник.</span><span> ВАТ «Луганський хіміко-фармацевтичний завод».</span></p><p><span> </span></p><p><span class="boldClass">Адреса.</span><span> 91019, Україна, м. Луганськ, вул. Кірова, 17.</span></p>

Нет аналогов