Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

Шановні друзі!

Мережа аптек VIRIDIS спільно з ТМ YARO запрошує юних художників та їхніх батьків взяти участь у конкурсі малюнка.

Умови конкурсу:

  1. Намалюйте малюнок на тему: «1 вересня – День знань». Зобразіть на малюнку ті емоції та почуття, які викликають у Вас цей день - День знань. Зобразіть 1 вересня так, як Ви його уявляєте.
  2. Підпишіться на сторінку в ФБ Viridis: https://www.facebook.com/viridis.ua/  та ТМ YARO: https://www.facebook.com/yarofood/
  3. Сфотографуйте малюнок і опублікуйте його на сторінці ФБ в коментарях до даної акції, а також надішліть на електронну адресу: [email protected]  із зазначенням ПІБ, контактного телефону і в темі листа вкажіть, будь ласка: «Конкурс малюнка».
  4. Малюнки приймаються до 27 серпня.
  5. Три малюнка, які наберуть максимальну кількість лайків, отримають подарунки - М'яка іграшка, пенал від Viridis і набір корисних солодощів від @yarofood.

Давайте готуватись до школи разом та радісно! Чекаємо на Ваші малюнки - часу залишилося не так багато!
 

logo
ЄПІДТРИМКА.Згідно Постановою КМ № 29 від 19.01.2022, з 24 січня громадяни України, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн., отримані у межах програми «єПідтримка» за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
 
logo
ГРАФІК РОБОТИ АПТЕК У СВЯТКОВІ ДНІ.Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо миру, добра, здоров'я та процвітання. Нехай мрії здійснюються, а у справах завжди супроводжує успіх.
 
logo
ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АПТЕКИ.З радістю повідомляємо вам про відкриття нової аптеки за адресою: м Київ, вул. Драгоманова, 27.