Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

Шановні друзі!

Мережа аптек VIRIDIS спільно з ТМ YARO запрошує юних художників та їхніх батьків взяти участь у конкурсі малюнка.

Умови конкурсу:

  1. Намалюйте малюнок на тему: «1 вересня – День знань». Зобразіть на малюнку ті емоції та почуття, які викликають у Вас цей день - День знань. Зобразіть 1 вересня так, як Ви його уявляєте.
  2. Підпишіться на сторінку в ФБ Viridis: https://www.facebook.com/viridis.ua/  та ТМ YARO: https://www.facebook.com/yarofood/
  3. Сфотографуйте малюнок і опублікуйте його на сторінці ФБ в коментарях до даної акції, а також надішліть на електронну адресу: info@viridis.ua  із зазначенням ПІБ, контактного телефону і в темі листа вкажіть, будь ласка: «Конкурс малюнка».
  4. Малюнки приймаються до 27 серпня.
  5. Три малюнка, які наберуть максимальну кількість лайків, отримають подарунки - М'яка іграшка, пенал від Viridis і набір корисних солодощів від @yarofood.

Давайте готуватись до школи разом та радісно! Чекаємо на Ваші малюнки - часу залишилося не так багато!
 

logo
ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АПТЕКИ.07.04.2021 11:48З радістю повідомляємо вам про відкриття нової аптеки за адресою: м Київ, вул. Драгоманова, 27.
logo
ЧАТ-БОТ.29.01.2021 10:50Друзі,

Ми завжди цінуємо ваш час та дбаємо про якісне надання наших послуг. Тому, поспішаємо повідомити вам, що відтепер ви можете робити пошук необхідних вам препаратів або товарів, оформити замовлення та здійснити оплату в чат-боті мережі аптек Viridis.

Підключайтеся до нашого чат-боту @ViridisPharmacyBot вже зараз.
 
logo
Новинка в асортименті.16.11.2020 17:04Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена новинка, ЦЕРІЛІУМ КРАПЛІ 10МЛ.