Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

19.08.2020 10:09

КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА.

Шановні друзі!

Мережа аптек VIRIDIS спільно з ТМ YARO запрошує юних художників та їхніх батьків взяти участь у конкурсі малюнка.

Умови конкурсу:

  1. Намалюйте малюнок на тему: «1 вересня – День знань». Зобразіть на малюнку ті емоції та почуття, які викликають у Вас цей день - День знань. Зобразіть 1 вересня так, як Ви його уявляєте.
  2. Підпишіться на сторінку в ФБ Viridis: https://www.facebook.com/viridis.ua/  та ТМ YARO: https://www.facebook.com/yarofood/
  3. Сфотографуйте малюнок і опублікуйте його на сторінці ФБ в коментарях до даної акції, а також надішліть на електронну адресу: info@viridis.ua  із зазначенням ПІБ, контактного телефону і в темі листа вкажіть, будь ласка: «Конкурс малюнка».
  4. Малюнки приймаються до 27 серпня.
  5. Три малюнка, які наберуть максимальну кількість лайків, отримають подарунки - М'яка іграшка, пенал від Viridis і набір корисних солодощів від @yarofood.

Давайте готуватись до школи разом та радісно! Чекаємо на Ваші малюнки - часу залишилося не так багато!
 

logo
ОБЕРІТЬ НЕЗАБУТНІЙ ПОДАРУНОК.24.11.2020 13:56Мережа аптек Viridis пропонує Вам широкий асортимент дитячих конструкторів ТМ LEGO, які стануть ідеальним подарунком.
 
logo
Новинка в асортименті.16.11.2020 17:04Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена новинка, ЦЕРІЛІУМ КРАПЛІ 10МЛ.
logo
Новинка в асортименті.18.09.2020 09:09Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена нова лінійка товарів по догляду за малюками, TM HebaCARE.