Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.
Новинка в асортименті.

Новинка в асортименті.

Друзі!

Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена ​​новинка, ЦЕРІЛІУМ КРАПЛІ 10МЛ.

Церіліум - це збалансований мінеральний живильний антиоксидантний комплекс, який включає в себе комплекс колоїдних частинок діоксиду церію, стабілізований лимонною кислотою, розроблений спеціально для підвищення антиоксидантного захисту організму, сприяє зміцненню структури і підтримки функції клітинних мембран, забезпечує надійний захист організму від бактерій та вірусів.

Церіліум уповільнює процеси старіння і значно зменшує ймовірність появи інфаркту, інсульту, новоутворень. А також має радіопротекторну, гіполіпідемічну, імуностимулюючу і антивірусну дію проти вірусів грипу, герпесу, короновірусів і розвитку везикулярного стоматиту. Нормалізує холестериновий обмін, активує процеси травлення, кровотворення і покращує дітородну функцію у чоловіків і жінок.

Акційні товари

logo
ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АПТЕКИ.З радістю повідомляємо вам про відкриття нової аптеки за адресою: м Київ, вул. Драгоманова, 27.
logo
ЧАТ-БОТ.Друзі,

Ми завжди цінуємо ваш час та дбаємо про якісне надання наших послуг. Тому, поспішаємо повідомити вам, що відтепер ви можете робити пошук необхідних вам препаратів або товарів, оформити замовлення та здійснити оплату в чат-боті мережі аптек Viridis.

Підключайтеся до нашого чат-боту @ViridisPharmacyBot вже зараз.
 
logo
Новинка в асортименті.Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена новинка, ЦЕРІЛІУМ КРАПЛІ 10МЛ.