Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.
Новинка в асортименті.

Новинка в асортименті.

Друзі!

Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена ​​новинка, ЦЕРІЛІУМ КРАПЛІ 10МЛ.

Церіліум - це збалансований мінеральний живильний антиоксидантний комплекс, який включає в себе комплекс колоїдних частинок діоксиду церію, стабілізований лимонною кислотою, розроблений спеціально для підвищення антиоксидантного захисту організму, сприяє зміцненню структури і підтримки функції клітинних мембран, забезпечує надійний захист організму від бактерій та вірусів.

Церіліум уповільнює процеси старіння і значно зменшує ймовірність появи інфаркту, інсульту, новоутворень. А також має радіопротекторну, гіполіпідемічну, імуностимулюючу і антивірусну дію проти вірусів грипу, герпесу, короновірусів і розвитку везикулярного стоматиту. Нормалізує холестериновий обмін, активує процеси травлення, кровотворення і покращує дітородну функцію у чоловіків і жінок.

Акційні товари

logo
ЄПІДТРИМКА.Згідно Постановою КМ № 29 від 19.01.2022, з 24 січня громадяни України, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн., отримані у межах програми «єПідтримка» за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
 
logo
ГРАФІК РОБОТИ АПТЕК У СВЯТКОВІ ДНІ.Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо миру, добра, здоров'я та процвітання. Нехай мрії здійснюються, а у справах завжди супроводжує успіх.
 
logo
ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АПТЕКИ.З радістю повідомляємо вам про відкриття нової аптеки за адресою: м Київ, вул. Драгоманова, 27.