Київ
Всі аптеки
Новинка в асортименті.

18.09.2020 09:09

Новинка в асортименті.

Друзі!

Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена нова лінійка товарів по догляду за малюками, TM HebaCARE.

Відома натуральна косметика з Німеччини бренду HebaCARE представляє повний спектр натуральних продуктів для шкіри немовлят. Асортимент дитячої косметики включає в себе засіб для купання, лосьйон для тіла, олію для догляду за шкірою, дитячий шампунь, гель для купання 3 в 1, захисний крем під підгузник, ніжний зволожуючий і живильний крем, а також крем по догляду за сухою і пошкодженою шкірою.

У складі товарів HebaCARE немає парабенів, мінеральних олій, барвників, фталатів і силіконів. Бренд слідує німецькими стандартами виробництва, тому відмовився від консервантів і мікропластика.

Дитяча лінія косметики HebaCARE - високоякісна продукція для ніжної і чутливої дитячої шкіри з використанням натуральних інгредієнтів.
 

logo
Новинка в асортименті.23.10.2020 09:21Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена новинка, дитячі конструктори ТМ LEGO.
logo
Новинка в асортименті.18.09.2020 09:09Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена нова лінійка товарів по догляду за малюками, TM HebaCARE.
logo
Новинка в асортименті.18.09.2020 08:46Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена новинка, дитячі товари ТМ BABY ART.