Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
Новинка в асортименті.

Новинка в асортименті.

Друзі!

Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена нова лінійка товарів по догляду за малюками, TM HebaCARE.

Відома натуральна косметика з Німеччини бренду HebaCARE представляє повний спектр натуральних продуктів для шкіри немовлят. Асортимент дитячої косметики включає в себе засіб для купання, лосьйон для тіла, олію для догляду за шкірою, дитячий шампунь, гель для купання 3 в 1, захисний крем під підгузник, ніжний зволожуючий і живильний крем, а також крем по догляду за сухою і пошкодженою шкірою.

У складі товарів HebaCARE немає парабенів, мінеральних олій, барвників, фталатів і силіконів. Бренд слідує німецькими стандартами виробництва, тому відмовився від консервантів і мікропластика.

Дитяча лінія косметики HebaCARE - високоякісна продукція для ніжної і чутливої дитячої шкіри з використанням натуральних інгредієнтів.
 

logo
ГРАФІК РОБОТИ АПТЕК У СВЯТКОВІ ДНІ.31.12.2020 09:44Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим та повідомляємо Вам графік роботи у святкові дні.
logo
НЕЗАБУТНІ ПОДАРУНКИ ДО ДНЯ СВ.МИКОЛАЯ.11.12.2020 13:37Мережа аптек Viridis пропонує Вам широкий асортимент товарів, які стануть ідеальним подарунком до дня Святого Миколая.
 
logo
ОБЕРІТЬ НЕЗАБУТНІЙ ПОДАРУНОК.24.11.2020 13:56Мережа аптек Viridis пропонує Вам широкий асортимент дитячих конструкторів ТМ LEGO, які стануть ідеальним подарунком.