Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
Новинка в асортименті.

Новинка в асортименті.

Друзі!

Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена нова лінійка товарів по догляду за малюками, TM HebaCARE.

Відома натуральна косметика з Німеччини бренду HebaCARE представляє повний спектр натуральних продуктів для шкіри немовлят. Асортимент дитячої косметики включає в себе засіб для купання, лосьйон для тіла, олію для догляду за шкірою, дитячий шампунь, гель для купання 3 в 1, захисний крем під підгузник, ніжний зволожуючий і живильний крем, а також крем по догляду за сухою і пошкодженою шкірою.

У складі товарів HebaCARE немає парабенів, мінеральних олій, барвників, фталатів і силіконів. Бренд слідує німецькими стандартами виробництва, тому відмовився від консервантів і мікропластика.

Дитяча лінія косметики HebaCARE - високоякісна продукція для ніжної і чутливої дитячої шкіри з використанням натуральних інгредієнтів.
 

logo
ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АПТЕКИ.07.04.2021 11:48З радістю повідомляємо вам про відкриття нової аптеки за адресою: м Київ, вул. Драгоманова, 27.
logo
ЧАТ-БОТ.29.01.2021 10:50Друзі,

Ми завжди цінуємо ваш час та дбаємо про якісне надання наших послуг. Тому, поспішаємо повідомити вам, що відтепер ви можете робити пошук необхідних вам препаратів або товарів, оформити замовлення та здійснити оплату в чат-боті мережі аптек Viridis.

Підключайтеся до нашого чат-боту @ViridisPharmacyBot вже зараз.
 
logo
Новинка в асортименті.16.11.2020 17:04Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена новинка, ЦЕРІЛІУМ КРАПЛІ 10МЛ.