Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.
Новинка в асортименті.

Новинка в асортименті.

Друзі!

Поспішаємо повідомити вам, що в мережі аптек VIRIDIS представлена нова лінійка товарів по догляду за малюками, TM HebaCARE.

Відома натуральна косметика з Німеччини бренду HebaCARE представляє повний спектр натуральних продуктів для шкіри немовлят. Асортимент дитячої косметики включає в себе засіб для купання, лосьйон для тіла, олію для догляду за шкірою, дитячий шампунь, гель для купання 3 в 1, захисний крем під підгузник, ніжний зволожуючий і живильний крем, а також крем по догляду за сухою і пошкодженою шкірою.

У складі товарів HebaCARE немає парабенів, мінеральних олій, барвників, фталатів і силіконів. Бренд слідує німецькими стандартами виробництва, тому відмовився від консервантів і мікропластика.

Дитяча лінія косметики HebaCARE - високоякісна продукція для ніжної і чутливої дитячої шкіри з використанням натуральних інгредієнтів.
 

logo
ЄПІДТРИМКА.Згідно Постановою КМ № 29 від 19.01.2022, з 24 січня громадяни України, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн., отримані у межах програми «єПідтримка» за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
 
logo
ГРАФІК РОБОТИ АПТЕК У СВЯТКОВІ ДНІ.Вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо миру, добра, здоров'я та процвітання. Нехай мрії здійснюються, а у справах завжди супроводжує успіх.
 
logo
ВІДКРИТТЯ НОВОЇ АПТЕКИ.З радістю повідомляємо вам про відкриття нової аптеки за адресою: м Київ, вул. Драгоманова, 27.