Компанія «Денді-Фарм» була заснована в 2011 році.

Ми поставили за мету організувати продаж лікарських засобів та інших засобів медичного призначення за цінами, які відповідають соціальному становищу в країні, а якість обслуговування в наших аптеках вивести на європейський рівень.

Нами було зроблено багато роботи, результат якої Ви можете оцінити, зайшовши  в одну з аптек нашої мережі «VIRIDIS». Пропонуємо Вам особисто переконатися в великому асортименті товарів та професійності нашої команди.

Наші фармацевти одні з найкращих  в Україні. Наш персонал – наша гордість. «Денді-Фарм» - це орієнтована на покупця компанія, яка застосовує  інноваційний підхід  до обслуговування клієнтів. Ми зібрали прекрасну команду, рівень підготовки якої постійно вдосконалюється в відповідності до останніх світових стандартів. Наші фахівці завжди допоможуть підібрати лікарські препарати будь якого призначення, правильно проконсультують та дадуть відповідь на Ваші питання відносно здоров’я, а також подарують гарну посмішку!

Менше ніж за три роки, при утриманні «українських» цін, ми досягли європейського рівня обслуговування  в наших аптеках. Чим ми дуже пишаємося.

Довіра клієнтів – це наш головний ресурс та невичерпне джерело мотивації для подальшої роботи.

Роботи попереду ще багато, але ми віримо в нашу мету та сподіваємося на Вашу підтримку.

Здоров’я Вам та Вашим рідним!