Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Про компанію

Мережа аптек VIRIDIS -  це розумні професіонали, усміхнені люди, задоволенні клієнти  та звісно, широкий асортимент, доступні ціни  і тільки якісні товари. Ми працюємо та знаходимось поруч із вами починаючи з 2010 року, крок за кроком відкриваючи нові аптеки та вдосконалюючи свій сервіс.

Основна наша цінність - це людина. Кожен день ми працюємо для того, щоб якомога більше людей в Україні могли дозволити собі якісні ліки, товари для краси і здоров'я та обрати перевірені товари і харчування для дітей. 

Наші переваги.

Якість.
Корпоративна цінність мережі аптек VIRIDIS  -  це висока якість товарів та сервісу обслуговування.  Ми пильно стежимо за дотриманням на кожній аптеці ліцензійних вимог до продукції, приміщення та персоналу.  Наші покупці повинні отримувати ефективні, безпечні, якісні препарати та європейській рівень обслуговування. 

Ціни на товари. 
В аптеках VIRIDIS  регулярно проходять акції, завдяки яким  наші покупці мають змогу отримувати знижки на весь асортимент. 
Ми приймаємо участь у соціальних програмах, які спрямовані на поліпшення доступності до якісного лікування:

  • програма «ЗАРАДИ ЖИТТЯ» від виробника Pfizer;
  • програма «РАЗОМ» (Abbott card);
  • програма «ТерапіяПлюс» від компанії AstraZeneca;
  • урядова програма реімбурсації «Доступні ліки».


Асортимент.
В аптеках VIRIDIS ви знайдете найширший асортимент лікарських препаратів - від  цитрамону до рідкісних препаратів,  дитячі товари та харчування, домашні медичні прилади, лікувальну косметику та засоби гігієни.

Бронювання та оплата замовлення он-лайн.
Одна з головних цінностей людини - це час, тому ми завжди прагнемо до вдосконалення нашого сервісу, який дозволяє клієнтам швидко, комфортно здійснювати та отримувати замовлення.
Ви можете замовити потрібний вам товар у нас на сайті та обрати зручний для вас спосіб оплати - он-лайн або при отриманні в аптеці. 

Доставка.  
Завдяки співпраці з усіма основними кур'єрськими службами, ваше замовлення може бути доставлене  майже в будь-яке місто або населений пункт України.

Call-центр. 
Звернувшись в наш call-центр, ви завжди можете розраховувати на компетентну консультацію фахівця.

 Зручний пошук.
На нашому сайті ви легко знайдете будь-який товар  за назвою, виробником  або діючої речовиною.