Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Персональні дані

Вказуючи свої персональні дані при реєстрації на сайті, а також при оформленні замовлення, Покупець/Відвідувач сайту натиснувши на кнопку «Ок»(при реєстрації) і/або кнопки «Оформити  замовлення» (при оформленні замовлення) дає свою згоду на збір та обробку його персональних даних, в т. ч. на знищення, передачу (доступ до) його персональних даних іншим третім особам без отримання від нього додаткової згоди та без попереднього попередження про таку передачу (доступ).

Дане погодження діє безстроково. У випадку розірвання погодження, направленого Покупцем/Відвідувачем в письмовому вигляді на адресу ТОВ «ДЕНДІ-ФАРМ», Покупець/Відвідувач уповноважує ТОВ «ДЕНДІ-ФАРМ» знищити його персональні дані.

Персональні дані, згоду на обробку яких надано  Покупцем/Відвідувачем, вводяться в базу даних «Клієнти» ТОВ «ДЕНДі-ФАРМ» та  вносяться в інформаційну базу програм 1С, з метою відновлення в разі втрати. Метою надання для обробки персональних даних є організація  ТОВ «ДЕНДІ-ФАРМ» формування замовлення на товар , відправлення Покупцеві/Відвідувачу спеціальних пропозицій, інформації про нові товари та рекламні акції, відповіді на запитання, а також виконання ТОВ «ДЕНДІ-ФАРМ» своїх обов’язків перед Покупцем як споживачем товарів