Куди б ви не збиралися - на дачу, в екскурсійну поїздку, романтичну подорож або похід, в будь-якому випадку корисно при собі мати аптечку. На жаль, універсального медичного набору на будь-який випадок життя не існує, все залежить від способу пересування, маршруту та інших нюансів. Зате є кілька загальних правил по збору аптечки для мандрівників.

Наведемо перелік засобів, які, будучи включеними до складу дорожньої аптечки, забезпечать вашу готовність практично до будь-якої медичної несподіванки. Але пам'ятайте, прийом всіх препаратів повинен бути узгоджений з лікарем, щоб не завдати шкоди вашому здоров'ю.

Збираючи аптечку, зверніть увагу, щоб всі ліки були добре закупорені і захищені від впливу вологи.

Візьміть собі за правило перевіряти вміст аптечки раз на півроку, так як всі препарати мають термін придатності. Якщо термін придатності таблеток закінчився, не роздумуючи викидайте їх - приймати такий засіб заборонено.
Категорія
Препарати
Навіть здорові дітки часом потребують медичної допомоги. Тому в арсеналі батьків обов'язково повинен бути мінімальний набір медикаментів, яким можна скористатися при найпоширеніших дитячих захворюваннях.

Найкраще тримати дитячі препарати в окремомій шухляді або коробці, в місці, яке легко доступне для дорослих і недоступне для дітей.

Зверніть увагу, що в списку тільки загальний перелік ліків для дитячої аптечки, адже в залежності від тяжкості захворювання, необхідні препарати і сам курс лікування в кожному випадку повинен прописувати лікар.
Категорія
Препарати
Правильно укомплектована домашня аптечка - це рятівний круг, подушка безпеки для вас та вашої родини, яка в особливих випадках може врятувати життя вам або вашим близьким.

Захворіти можна в будь-який час доби, в тому числі і тоді, коли немає можливості відвідати аптеку. Тому потрібно тримати вдома хоча б найнеобхідніші препарати. Нижче ми наводимо орієнтовний список вмісту домашньої аптечки. Зробіть вибір відповідно до зазначеного переліку та доповніть його препаратами, які підходять саме для членів вашої родини.

Пам'ятайте! Аптечку потрібно зберігати в темному, прохолодному місці, куди складно дістатися дітям або домашнім тваринам. Потрібно обов'язково раз на півроку проводити перевірку всіх ліків в аптечці: поповнювати запаси і викидати непридатні.
Категорія
Препарати
Швидка допомога при підвищеному тиску
Знеболюючі загальгої дії