Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Кровоспинні препарати

Ви обрали

  Ціна

  -грн

  Сортувати за

  акції

  Відображати:
  Відображати по:
  Рецептурний
  АМІНОКАПРОНОВА КИСЛОТА Р-Н Д/НФ. 5% 100МЛ
  АМІНОКАПРОНОВА КИСЛОТА Р-Н Д/НФ. 5% 100МЛ ЮРИЯ-ФАРМ ООО Кровоспинні
  60.90 грн.
  Рецептурний
  АМІНОКАПРОНОВА КИСЛОТА ТАБ. 500МГ №20
  АМІНОКАПРОНОВА КИСЛОТА ТАБ. 500МГ №20 ФИТОФАРМ ОАО Кровоспинні
  58.80 грн.
  Рецептурний
  АЦЕМІК ТАБ. 500МГ №10
  АЦЕМІК ТАБ. 500МГ №10 SUAVIPIEL Кровоспинні
  197.00 грн.
  Рецептурний
  ВІКАСОЛ-Д АМП. 1% 1МЛ №10
  ВІКАСОЛ-Д АМП. 1% 1МЛ №10 ДАРНИЦА ФФ ЗАО Кровоспинні
  110.60 грн.
  Рецептурний
  ВИДАНОЛ ТАБ. 500МГ №60
  ВИДАНОЛ ТАБ. 500МГ №60 КУСУМ ХЕЛТХКЕР Кровоспинні
  995.20 грн.
  Рецептурний
  ДИЦИНОН АМП. 250МГ/2МЛ №50
  ДИЦИНОН АМП. 250МГ/2МЛ №50 САНДОЗ д.д. Кровоспинні
  729.70 грн.
  Рецептурний
  ДИЦИНОН ТАБ. 250МГ №100
  ДИЦИНОН ТАБ. 250МГ №100 САНДОЗ д.д. Кровоспинні
  565.20 грн.
  Рецептурний
  КАНАВІТ АМП. 10 МГ/МЛ 1 МЛ №5
  КАНАВІТ АМП. 10 МГ/МЛ 1 МЛ №5 ЭЙ. БИ. СИ. ФАРМАСЬЮТИЦИ АО Кровоспинні
  619.90 грн.
  Рецептурний
  КОНТРИВЕН АМП. 10000 КІО/МЛ 1МЛ №10
  КОНТРИВЕН АМП. 10000 КІО/МЛ 1МЛ №10 БИОФАРМА Кровоспинні
  334.70 грн.
  Рецептурний
  КОНТРИВЕН АМП. 10000 КІО/МЛ 5МЛ №5
  КОНТРИВЕН АМП. 10000 КІО/МЛ 5МЛ №5 БИОФАРМА Кровоспинні
  819.10 грн.
  Рецептурний
  ТРЕНАКСА АМП. 100МГ/МЛ 10МЛ №5 без пдв
  ТРЕНАКСА АМП. 100МГ/МЛ 10МЛ №5 без пдв МАКЛЕОДС ФАРМАСЬЮТИКАЛС... Кровоспинні
  336.00 грн.

  Кровоспинні препарати

  Кровоспинні або антигеморологічні засоби - це лікарські препарати, здатні регулювати гемостаз (систему згортання крові) і зупиняти внутрішню або зовнішню кровотечу. Надають системний вплив на організм чи діють місцево тільки в зоні пошкодження. Гемостатики мають такі лікарські форми:

  Що таке кровотеча і чим вона небезпечна

  Геморагія або кровотеча розвивається, коли порушується цілісність кровоносних судин і кров виходить за його межі. Внутрішня кровотеча відбувається при виділенні і скупчення крові в порожнині органу або тіла (шлунково-кишкова, легенева). Зовнішня кровотеча виникає при закінченні крові в навколишньому просторі (носовому, маточному, післяпологовому).

  Причини геморагії - це патологічний процес всередині організму (вроджені та набуті захворювання) або пошкодження ззовні (травма і операція). Зміни, що відбуваються в організмі при кровотечі, становлять небезпеку для здоров'я і навіть життя людини:

  1. Гіповолемія - коли знижується обсяг циркулюючої крові (ОЦК) і настає зневоднення, що призводить до погіршення постачання киснем життєво важливих органів (головного мозку, печінки, нирок) і пригнічення серцевої діяльності. Стан гіповолемії і крововтрата 15-30% особливо небезпечні для маленьких дітей, ослаблених хворих і людей похилого віку.
  2. Анемія або недокрів'я - коли зменшується кількість еритроцитів (червоних кров'яних тілець) і знижується рівень гемоглобіну в крові, внаслідок чого розвивається гіпоксія (кисневе голодування). Оскільки саме гемоглобін транспортує кисень до тканин і органів.

  Показання до застосування антигеморагічних засобів

  Кровоспинні препарати прискорюють згортання крові і активізують тромбоутворення, завдяки чому використовуються для зупинки внутрішніх кровотеч при наступних станах та захворюваннях:

  Кровоспинні препарати системної дії

  Інгібітори фібринолізу

  До засобів, здатним пригнічувати підвищений фібриноліз (розчинення тромбів і згустків фібрину), відносяться амінокислоти і інгібітори протеїнази. Фібриноліз - це один з природних етапів гемостазу: системи організму, який зберігає рідкий стан крові в нормі і зупиняє кровотечу при пошкодженні. Але при деяких типах кровотеч процес фібринолізу посилюється і вимагає застосування даних ліків, які нормалізують рівень фібрину і його відкладення в судинах.

  Амінокислоти (амінокапронова і транексамова кислота) проявляють виражений кровоспинний ефект за рахунок пригнічення активаторів плазміногену і гноблення впливу плазміну. Крім гемостатичної, амінокапронова кислота надає антиалергічну і противірусну дію. Тому в формі орального порошку використовується при грипі та ГРВІ у дітей та дорослих. Вона також покращує детоксикаційні можливості печінки.

  Інгібітори протеїнази (апротинін, улінастатін) також використовуються в лікуванні сепсису (зараження крові), нападів гострого і рецидивів хронічного панкреатиту. Вони пригнічують протеолітичні ферменти (протеази): трипсин, хімотрипсин, катепсини, тромбін, плазмін та еластазу. Тим самим, зменшуючи запальний вплив протеаз на тканини органів і захищаючи їх функції.

  Вітамін К та інші гемостатичні засоби

  Вітамін К1 бере активну участь в біосинтезі факторів згортання крові. Завдяки поповненню дефіциту вітаміну К1 відновлюється кишкова мікрофлора, порушена антибіотиками і хіміотерапією. Менадіон і фітоменадіон профилактують розвиток геморагії у вагітних жінок і новонароджених немовлят.

  Інші гемостатичні засоби

  Етамзилат впливає на первинний етап гемостазу, коли пошкоджена судина рефлекторно спазмується і закупорюється тромбоцитами, хо склеїлися, з формуванням «білого тромбу». Ельтромбопаг призначається для корекції аномального низького рівня тромбоцитів і лікування підвищеної кровоточивості при тромбоцитопенічній пурпурі.

  Гемостатичні засоби рослинного походження

  Здатність зупиняти внутрішню кровотеча мають кропива, деревій і водяний перець. Лікарські рослини також проявляють протизапальний, судинозвужувальний і м'який спазмолітичний ефект. Відвари цих трав добре приймати всередину при несильних маткових, шлунково-кишкових і гемороїдальних кровотечах. Кропива має загальнозміцнювальну дію на організм і нормалізує склад крові при анемії, збільшуючи кількість еритроцитів і підвищуючи рівень гемоглобіну.

  У домашній аптечці обов'язково має бути присутнім кровоспинний засіб. Для зменшення проникності і ламкості капілярів рекомендується приймати таблетки Аскорутин: капіляростабілізуючий препарат на основі рутина і аскорбінової кислоти (вітаміну С). Невисока вартість аскорутину робить його доступним, але якісним засобом профілактики носових кровотеч і гематом.

  Кровоспинні засоби для місцевого застосування

  Гемостатики місцевої дії представлені губками на основі колагену і плазми з донорської крові людини. Це сухі речовини для тампонади кровоточивих поверхонь шкіри, слизових оболонок і природних порожнин тіла. Вони містять фібрин і тромбін, які активізують процеси згортання і дозволяють зупинити капілярні і паренхіматозні кровотечі.

  Для зупинки капілярної кровотечі з порізу або садна необхідно прикласти до травмованої поверхні шматочок вати, змочений в 3% перекису водню. Зупинити капілярну кровотечу також допоможе рідина Гемостаб на основі алюмінію хлориду. Якщо площа поверхні, що кровоточить велика, підходящим варіантом для аплікації стане колагенова губка в формі пластини, що володіє також ранозагоювальним ефектом.

  Протипоказання до застосування антигеморагічних препаратів

  Кровоспинні засоби здатні викликати побічні реакції і ускладнювати перебіг таких захворювань:

  Знаючи про своє захворювання і схильності до кровотеч, необхідно завжди мати під рукою ефективні ліки. Мережа аптек «Viridis» пропонує покупцям кровоспинні таблетки, ін'єкційні і інфузійні розчини для всіх видів гемостатичної терапії. У нас можна купити препарати, здатні швидко купірувати кровотечу і уникнути геморагічних ускладнень в майбутньому. Щоб придбати лікарський засіб за найкращою ціною, слід оформити замовлення на сайті viridis.ua. Ми здійснюємо кур'єрську доставку по Києву та поштову відправку по Україні.

  Антигеморагічні засоби ціна в інтернет аптеці «Viridis»

   

  АКК

  Амінокапронова кислота

   

  розчин №10

   

  106.80 грн

  Амінокапронова кислота

  порошок в пакетах №10

  132.50 грн

  Вікасол-Дарница

  розчин в ампулах №10

  69.90 грн

  Гордокс

  розчин №25

  4902.50 грн

  Губка гемостатична

  сухий засіб

  143.40 грн

  Дицинон

  таблетки №100

  459.70 грн

  Кропив листя

  листя 50 г

  20.70 грн

  Перекис водню 3%

  розчин 200 мл

  12.10 грн

  Револад

  таблетки №28

  4764.21 грн

  Сангера

  розчин для ін'єкцій №5

  335.00 грн

  Транексамова кислота

  розчин в ампулах №5

  179.30 грн

  Тренакса

  таблетки №12

  190.90 грн

  Деревію трава

  трава 50 г

  18.60 грн

  Етамзилат-КВ

  розчин в ампулах №10

  37.90 грн

  Ю-Трип

  розчин у флаконі

  1458.00 грн

  Фільтр
  Ви вибрали


   акції

   Ціна

   - грн

   Виробник

   Наявність в аптеці

   Одиниці виміру

   Условия отпуска

   Кому можна

   Зберігання

   Взаємодія з їжею

   Призначення сердцево-судинної системи

   СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ