Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Препарати від варикозу

Ви обрали

    Ціна

    -грн

    Сортувати за

    акції

    Відображати:
    Відображати по:
    АВЕНЮ ТАБ. 500МГ №50
    АВЕНЮ ТАБ. 500МГ №50 ФАРМАК ОАО Препарати від варикозу
    296.00 грн.
    Рецептурний
    ВАЗОКЕТ ТАБ. 600МГ №30
    ВАЗОКЕТ ТАБ. 600МГ №30 ВАЙМЕР ФАРМА ГМБХ Препарати від варикозу
    422.20 грн.

    Доступний в обмеженій кількості аптек

    ВЕНОСМІЛ КАПС. 200МГ №60
    ВЕНОСМІЛ КАПС. 200МГ №60 ФАЕС ФАРМА Препарати від варикозу
    522.20 грн.
    ГІНКОР ФОРТ КАПС. №30
    ГІНКОР ФОРТ КАПС. №30 БОФУР ИПСЕН Препарати від варикозу
    419.50 грн.
    ГЕПАРИН-Д ГЕЛЬ 600 ОД/Г 30Г
    ГЕПАРИН-Д ГЕЛЬ 600 ОД/Г 30Г ДАРНИЦА ФФ ЗАО Препарати від варикозу
    204.60 грн.

    Доступний в обмеженій кількості аптек

    ГЕПАТРОМБІН ГЕЛЬ 30000 МО 40Г
    ГЕПАТРОМБІН ГЕЛЬ 30000 МО 40Г ХЕМОФАРМ Препарати від варикозу
    143.70 грн.
    ГЕПАТРОМБІН ГЕЛЬ 50000 МО 40Г
    ГЕПАТРОМБІН ГЕЛЬ 50000 МО 40Г ХЕМОФАРМ Препарати від варикозу
    209.40 грн.
    logo
    ДЕТРАЛЕКС ТАБ. 1000МГ №18 Препарати від варикозу
    295.20 грн.
    ДЕТРАЛЕКС ТАБ. 1000МГ №30
    ДЕТРАЛЕКС ТАБ. 1000МГ №30 СЕРВЬЕ Препарати від варикозу
    464.60 грн.
    ДЕТРАЛЕКС ТАБ. №60
    ДЕТРАЛЕКС ТАБ. №60 СЕРВЬЕ Препарати від варикозу
    480.20 грн.
    ЕСКУВІТ ТАБ. 0,04 Г №40
    ЕСКУВІТ ТАБ. 0,04 Г №40 ГАЛИЧФАРМ АТ Препарати від варикозу
    207.90 грн.
    ЕСКУЗАН КРАПЛІ 20МЛ
    ЕСКУЗАН КРАПЛІ 20МЛ ЭСПАРМА ГМБХ Препарати від варикозу
    137.10 грн.
    Рецептурний
    КАРБАРУТИН АМП. 3МЛ №10
    КАРБАРУТИН АМП. 3МЛ №10 УОРЛД МЕДИЦИН, ЛТД Препарати від варикозу
    550.70 грн.
    ЛІОТРОМБ 1000 ГЕЛЬ  100Г
    ЛІОТРОМБ 1000 ГЕЛЬ 100Г ЗДОРОВЬЕ ФК ООО Препарати від варикозу
    213.10 грн.

    Доступний в обмеженій кількості аптек

    ЛІОТРОМБ 1000 ГЕЛЬ 25Г
    ЛІОТРОМБ 1000 ГЕЛЬ 25Г ЗДОРОВЬЕ ФК ООО Препарати від варикозу
    89.80 грн.

    Доступний в обмеженій кількості аптек

    logo
    НОРМОВЕН ТАБ. 1000МГ №30 Препарати від варикозу
    369.90 грн.

    Антиварикозні засоби

    Засоби від варикозу - це лікарські препарати, які надають венотонізуючу і ангіопротекторну дію на кровоносні судини при варикозній хворобі і геморої. Випускаються в формах для прийому всередину і зовнішнього застосування:

    Симптоми варикозного розширення вен

    Варикозна хвороба - це патологічна слабкість венозної стінки і неспроможність клапанів. Виникає у 50% людей на тлі тривалих статичних і фізичних навантажень, підвищеного внутрішньочеревного тиску, ожиріння, носіння взуття на високих підборах, вагітності. Перші симптоми з'являються в 20-30 років. Варикоз найчастіше буває спадковим.

    Присутність клапанів - головна відмінність вен від артерій. У нормі клапанний апарат вен забезпечує вільний відтік крові від пальців стопи до серця (від низу до верху), в той час як артерії виконують приплив крові від серця до ніг (зверху вниз). В умовах розширеної вени клапани стають функціонально неспроможними, що призводить до застою венозної крові і лімфатичної рідини в периферичних судинах.

    Варикоз найчастіше вражає вени нижніх кінцівок. Також може поширюватися і на верхні кінцівки. Варикоз вражає не тільки ноги, але і інші органи. Геморой - це теж одна з форм варикозу, а саме варикозне розширення вен прямої кишки. До варикозної хвороби також відноситься варикоцеле у хлопчиків і чоловіків, варикоз матки і малого таза у жінок. Варикозну хворобу ніг можна дізнатися за характерними симптомами: Варикозні вени - не просто естетичний дефект, який заважає носити короткий одяг і відкривати ноги. При наявності постійного застою венозної крові і вираженого лимфостаза це захворювання загрожує важкими і важковиліковні ускладненнями, які пов'язані з високим ризиком інвалідизації і небезпечні для життя:

    Показання до застосування венотонизирующих препаратів

    Венотоникі для системного застосування та зовнішні засоби місцевої дії використовуються в якості симптоматичної терапії при таких захворюваннях:

    Препарати від варикозу

    Вираженим антиварикозного дію має тільки один клас препаратів: це венотоникі або флеботонікі. Найбільш ефективними є таблетки на основі микронизированной фракції діосміна в комбінації з биофлавоноидами. Вони знижують проникність і ламкість капілярів, підвищують тонус судинної стінки і покращують венозний відтік. Всі зовнішні засоби від варикозу і геморою слід розглядати тільки як допоміжні, які доповнюють основне лікування венотонізуючими засобами і діють як м'яка профілактика. Гелі та мазі не мають самостійного терапевтичного значення. Оскільки засоби для зовнішнього застосування не здатні глибоко проникати і цілеспрямовано впливати на венозну стінку, а тільки полегшують больові відчуття легкого ступеня.

    Приємні відчуття при використанні гелів і мазей обумовлені переважно масажним впливом при втиранні в шкіру, а також присутністю в складі компонентів з охолоджуючим ефектом (ментол, спирт). Для полегшення проникнення активної речовини через шкірний бар'єр, слід попередньо знежирити поверхню шкіри за допомогою ватного диска зі спиртом.

    Протипоказання до застосування венотонизирующих засобів

    Венотонізуючі і капіляростабілізуючі препарати заборонені до використання при наступних станах:

    ТОП-5 питань флебологу про варикозі

    Як дізнатися, чи є у мене варикозне розширення вен?

    Діагностувати варикоз і лімфовенозну недостатність можливо за допомогою двох найбільш інформативних ультразвукових методів дослідження. Це ультразвукова доплерографія і дупЛексне сканування. Вже на підставі результату одного з цих методів лікар може поставити точний діагноз.

    Доплерографія (УЗД судин) визначає швидкість і напрямок кровотоку в підшкірних і глибоких венах гомілки, підколінної ямки і стегна, а також ступінь недостатності венозних клапанів. Дуплексне сканування дозволяє не тільки оцінити якість кровотоку і кровопостачання кінцівок, але також візуалізувати товщину стінок і діаметр просвіту вени, звивистість венозного русла, виявити атеросклеротичні бляшки і тромби.

    Як визначити проблеми з венами?

    Самостійно визначити проблеми з венозним кровообігом можна, виявивши у себе набряки стоп і гомілок, втома і важкість у ногах під вечір, а також судоми в нічний час. Про розвиток венозного застою говорить поява патологічної пігментації (потемніння шкіри гомілок, яка стає червоною або коричневою) і невеликих ранок, які є передумовами до утворення виразкових дефектів.

    Як лікувати варикоз на ногах?

    Лікування має бути комплексним, раннім і активним. У нього необхідно включити курсовий прийом таблетованих венотоніків і носіння компресійного трикотажу. Для зниження в'язкості крові і профілактики утворення тромбів також використовуються антикоагулянти і антиагреганти (Кардіомагніл, Магнікор, Тромбонет).

    Найрадикальнішим і ефективним методом лікування варикозного розширення вен залишається хірургічна операція. Класичним варіантом хірургічного лікування є флебектомія (видалення розширеної варикозної вени). До сучасних малоінвазивних методик, які не вимагають госпіталізації і не залишають рубців, відносяться склеротерапія, лазерна коагуляція і радіочастотна абляція.

    Сучасне комплексне хірургічне лікування дозволяє прибрати всі варикозні вени за одну операцію і знизити ймовірність рецидивів до 3-15%. Рішення про доцільність оперативного лікування для кожного конкретного пацієнта приймає хірург-флеболог. Прямим показанням до видалення вени є наявність тромбу (тромбофлебіт).

    Які ліки приймати при варикозному розширенні вен?

    Таблетки від варикозу з діосміном надають симптоматичне лікування варикозної хвороби, усуваючи такі симптоми як ниючий біль і важкість у ногах, судоми, набряклість. Прийом венотонизирующих препаратів зазвичай здійснюється курсами два рази в рік, тобто кожні 6 місяців.

    Монотерапія венотоніками буде набагато ефективніше, якщо поєднувати прийом таблеток з регулярним носінням компресійного трикотажу. Компресійний трикотаж завдяки дозованому тиску підтримує тонус венозної стінки і перешкоджає застою лімфатичної рідини, зменшуючи больові відчуття і усуваючи набряклість. Вибір типу білизни (гольфи, панчохи або колготи) і ступеня компресії здійснює хірург-флеболог.

    Що робити, щоб не було варикозного розширення вен?

    Корекція способу життя є хорошою профілактикою, а також полегшує стан при вже розвилася варикозної хвороби. Перш за все, необхідно нормалізувати вагу при наявності ожиріння і вести активний спосіб життя. Корисні прогулянки пішки, басейн і пілатес. Слід звести до мінімуму статичні навантаження (поменше стояти і сидіти в одній позі). Тільки ходьба і лежання в горизонтальному положенні здатні повноцінно розвантажити венозний русло і усунути набряклість. При лежанні ноги краще розташовувати на підвищенні в піднятому положенні.

    Крім піших прогулянок і теренкурів, розвантажити венозний русло від застою крові і лімфи допоможуть такі вправи на дивані як кругові обертання стоп, витягування носка взад-вперед, «велосипед».

    Засоби від варикозу ціна в інтернет аптеці «Viridis»

    Купуючи ліки від варикозу в аптеках «Viridis», Ви отримуєте якісний препарат за мінімальною ціною. Щоб вигідно купити венотоник або гель для ніг, потрібно заказаті його на нашому сайті viridis.ua. Забрати замовлення можна самовивозом по Києву або отримати з доставкою по Україні. З нами комплексне лікування варикозної хвороби стане результативним і комфортним.


    Авеню

    таблетки №50

    184.30 грн

    Аскорутин

    таблетки №50

    19.40 грн

    Вазокет

    таблетки №30

    291.00 грн

    Веноплант

    таблетки №20

    159.00 грн

    Гепаринова мазь

    мазь 25 г

    60.90 грн

    Гепатромбін

    гель 40 г

    83.10 грн

    Детралекс 500

    таблетки №60

    287.10 грн

    Детралекс 1000

    таблетки №30

    295.70 грн

    Діофлан

    таблетки №60

    229.90 грн

    Ліотон 1000

    гель 50 г

    250.30 грн

    Нормовен

    таблетки №30

    110.60 грн

    Троксевазин 300

    капсули №50

    174.10 грн

    Троксевазин 2%

    гель 100 г

    201.00 грн

    Флебодіа 600

    таблетки №30

    316.50 грн

    Ескузан

    краплі 20 мл

    85.80 грн

    Фільтр
    Ви вибрали


      акції





















      Ціна

      - грн

      Виробник

      Наявність в аптеці

      Одиниці виміру

      Условия отпуска

      Кому можна

      Тип косметики

      Призначення косметичних засобів

      Тип шкіри

      Зберігання

      Вік (косметика)

      Об'єм/ вага

      Время применения

      Класифікація

      Взаємодія з їжею

      Призначення опорно-рухового апарату

      Призначення сердцево-судинної системи

      Призначення від геморою

      СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ