Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Жарознижуючі препарати

Ви обрали

    Ціна

    -грн

    Сортувати за

    акції

    Відображати:
    Відображати по:
    ПАРАЦЕТАМОЛ КАПС. 325МГ  №10
    ПАРАЦЕТАМОЛ КАПС. 325МГ №10 ЗДОРОВЬЕ ФК ООО Жарознижуючі препарати
    12.60 грн.

    Доступний в обмеженій кількості аптек

    Жарознижуючі препарати

    Жарознижуючі препарати - це лікарські засоби, які знижують підвищену температуру тіла і усувають запальний процес при застуді, грипі, ГРВІ та больових синдромах різного походження. Різноманітні форми випуску зручні для використання як дорослими і людьми похилого віку, так і дітьми раннього віку:

    Про що розповість підвищена температура

    Підвищення температури тіла - це природна захисна реакція, якою імунна система організму відповідає на патогенну інфекцію або формування вогнища запалення. Температура підвищується при безлічі захворювань, але в кожному разі її причин тільки дві:

    1. Бактеріальний або вірусний збудник, який потрапив в організм з навколишнього середовища;
    2. Запальний процес різної локалізації та походження, що ушкоджує тканини і функції органів.

    Висока температура, яка також називається лихоманкою, рідко буває самостійним явищем. Найчастіше вона супроводжується такими симптомами як слабкість, озноб, пітливість, головний біль і ломота в м'язах.

    Якщо температура викликана бактеріальною або вірусною інфекцією, до загального поганого самопочуття також додається інтоксикаційний синдром: нудота, блювота, втрата апетиту, спрага, діарея. Ось чому дорослих і дітей, які хворіють на грип або ГРВІ, часто турбує розлад шлунку: разом з калом організм намагається вивести інфекцію-збудника і продукти запалення.

    Стійке і постійне підвищення температури в межах 37-38,5 ° С, яке частіше з'являється до вечора, триває місяцями і навіть роками - тривожний симптом. Він свідчить про розвиток соматичних захворювань, які потребують негайного лікування: гепатиту, виразки шлунка і 12-палої кишки, дисфункції щитовидної залози, ревматоїдного артриту, гінекологічних хвороб і навіть онкології.

    Показання до застосування жарознижуючих препаратів

    Таблетки від температури і інші види жарознижуючих засобів призначаються короткочасно при таких захворюваннях і фізіологічних станах:

    Види жарознижуючих препаратів

    Анальгетики та антипіретики

    Ліки групи анальгетиків і антипіретиків усувають жар і біль, пригнічуючи синтез простагландинів у центральній нервовій системі. Ці засоби впливають на центр терморегуляції, але ніколи не знижують температуру нижче норми. Дітям можна призначати такі ліки з 12 років.

    Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП)

    Нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби купірують запалення і усувають жар шляхом придушення біосинтезу простагландинів. Крім жарознижуючого, такі ліки мають потужний знеболюючим дією. Найпопулярніший представник групи - ібупрофен. Дитячі шипучі таблетки і суспензії з ібупрофеном дозволені для лікування немовлят з 3 місяців.

    Протипоказання до застосування жарознижуючих засобів

    Препарати від жару і лихоманки протипоказані при наявності таких захворювань:

    ТОП-5 питань про жарознижуючі засоби

    Що таке жарознижуючий засіб?

    Жарознижуючі ліки нормалізують температуру, усувають запальний процес, знеболюють і полегшують гарячковий стан. Застосовувати такий засіб необхідно поступовими дозами, уникаючи різкого зниження температурного показника.

    Незалежно від того, приймається жарознижуючий засіб або ще немає, при температурі корисно проводити детоксикаційну терапію. Вона включає в себе багато пити, а також прийом ентеросорбентів: активованого вугілля, Ентеросгель. Детоксикація допомагає звільнити організм від запальних токсинів, що профилактирует ускладнення з боку нирок і покращує загальне самопочуття.

    Для чого потрібна температура при хвороби?

    В умовах підвищення загальної температури тіла імунітет бореться з інфекцією самостійно, без допомоги фармацевтичних препаратів.

    Лімфоцити - головні клітини імунітету - при зустрічі з бактерією або вірусом починають боротьбу, в процесі якої виділяють пірогенні речовини. Саме пірогени викликають в організмі жар і гарячковий стан, тобто підвищення загальної температури тіла.

    В таких умовах бактерії і віруси позбавляються можливості активно розмножуватися і негативно впливати на організм. Центр терморегуляції або теплової центр, розташований в гіпоталамусі нашого головного мозку, реагує на імунну відповідь і підтримує високу температуру для максимально ефективної боротьби.

    Чому не можна збивати температуру?

    Підйом температури - це ознака того, що організм бореться з патогенним збудником. Збиваючи температуру, ми заважаємо власній імунній системі перемагати хворобу.

    Поява рясного поту, за допомогою якого організм виводить токсичні продукти запалення і охолоджує поверхню тіла, говорить про ефективність прийнятих ліків і згасанні інфекційного процесу.

    Коли можна пити жарознижувальне?

    Верхнім порогом температурної норми є показник 37,0 ° С. Тому підвищення температури тіла в межах 37,0-37,3 ° С не слід розцінювати як ознаку хвороби.

    Якщо ж температура підвищилася до 38,5 ° С, але при цьому самопочуття дорослої людини задовільний, не спостерігається ускладнень з боку легень і серцево-судинної системи (набряк, тахікардія, утруднення дихання) - збивати її не слід.

    Виняток становлять лише ті випадки, коли температурить маленька дитина. Чим молодша дитина, тим вище у неї ризик виникнення фебрильних судом або навіть епілептичного нападу. Тому малюкові з температурою близькою до 38 ° С вже необхідно приймати дитячі жарознижуючі таблетки, оральні суспензії і використовувати ректальні супозиторії для швидкого зниження температури.

    Літні або ослаблені хворі, які мають хронічні захворювання легеневою або серцево-судинної системи, повинні приймати жарознижуючий засіб при температурі близько 38 ° С, щоб уникнути розвитку ускладнень.

    Що робити при гіпертермії?

    Гіпертермією називається складний варіант високої температури, коли організм не в змозі забезпечувати повноцінну тепловіддачу і відбувається перегрівання. На тлі гіпертермічного синдрому швидко розвиваються такі ускладнення як порушення мікроциркуляції крові і метаболізму, які загрожують погіршення роботи органів (гіпоксія, кетоацидоз, токсикоз). Слід негайно викликати «швидку допомогу». До приїзду медиків полегшити стан хворого допоможуть обтирання розчином столового оцту, холодний компрес на лоб, велику кількість прохолодного або тепле пиття.

    У мережі аптек «Viridis» завжди можна купити шипучі таблетки, суспензії і свічки з ібупрофеном і парацетамолом, щоб швидко знизити температуру у дитини. А також придбати сильне жарознижуючий засіб для дорослого, що допомагає в короткий термін усунути симптоми грипу та ГРВІ. Замовляючи препарат за найкращою ціною на сайті viridis.ua з доставкою по Києву та Україні, Ви можете бути впевнені, що в потрібну хвилину якісні ліки від температури буде під рукою.

    Жарознижуючі препарати ціна в інтернет аптеці «Viridis»

    Анальгін для дітей

    супозиторії 0,1 г №10

    18.80 грн

    Аффіда Форт

    порошок в саше №30

    305.50 грн

    Імет

    таблетки 400 мг №10

    52.90 грн

    Мефенамінка

    таблетки 500 мг №10

    38.10 грн

    Німесил

    гранули в пакетах №30

    297.50 грн

    Нурофен

    таблетки 200 мг №24

    104.50 грн

    Нурофен для дітей

    суспензія 200 мл

    169.60 грн

    Панадол Бебі

    суспензія 100 мл

    57.80 грн

    Парацетамол-Дарниця

    таблетки 500 мг №10

    14.70 грн

    Темпалгін

    таблетки №10

    36.60 грн

    Упсарин Упса

    таблетки шипучі №16

    74.70 грн

    Фармацитрон

    порошок в пакетах №10

    151.50 грн

    Фервекс

    порошок в саше №8

    150.50 грн

    Цитрамон-Дарница

    таблетки №6

    7.70 грн

    Еффералган

    таблетки шипучі №10

    77.90 грн

    Фільтр
    Ви вибрали


      акції













      Ціна

      - грн

      Виробник

      Наявність в аптеці

      Одиниці виміру

      Условия отпуска

      Кому можна

      Зберігання

      Взаємодія з їжею

      Призначення опорно-рухового апарату

      СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ