Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Препарати для лікування захворювання печінки

Ви обрали

  Ціна

  -грн

  Сортувати за

  акції

  Відображати:
  Відображати по:
  Рецептурний
  ГЕПАДИФ КАПС. №30
  ГЕПАДИФ КАПС. №30 ВАЛАРТИН Препарати для лікування захворювання печінки
  520.40 грн.
  Рецептурний
  ГЕПТРАЛ ТАБ. 500МГ №20
  ГЕПТРАЛ ТАБ. 500МГ №20 АББОТТ Препарати для лікування захворювання печінки
  1262.90 грн.

  Препарати для печінки - це лікарські засоби, здатні покращувати секрецію і відтік жовчі, нормалізувати детоксикаційні функції і відновлювати гепатоцити (функціональні клітини печінкової тканини).

  Лікувальні функції препаратів для печінки

  1. Ліпотропні - нормалізація обміну жирів (ліпідів), що гальмує прогресування захворювання і знижує рівень поганого холестерину;
  2. Гепатопротекторна - зниження токсичного навантаження на печінку, поліпшення детоксикаційних і травних функцій органу;
  3. Регенеруюча - відновлення уражених тканин печінки за рахунок стимуляції синтезу білків і фосфоліпідів в ушкоджених гепатоцитах і збільшення числа здорових функціональних клітин.

  Симптоми захворювань печінки

  - присмак гіркоти у роті;
  - біль і важкість у правому підребер'ї;
  - нудота і втрата апетиту;
  - діарея і знебарвлення калових мас до жовтого і бежевого кольору;
  - інтоксикація, що виражається пожовтінням склер очей і шкірних покривів (жовтяниця);
  - водянка черевної порожнини (асцит), що виявляється збільшенням живота і вибуханням вен;
  - швидка стомлюваність;
  - підвищена дратівливість і депресивний стан;
  - порушення сну і безсоння.

  Типи препаратів для лікування печінки

  Амінокислоти

  Амінокислоти - це попередники білків, які служать будівельним матеріалом для м'язів і внутрішніх органів, в числі яких і печінка. Долаючи внутрішньопечінковий холестаз, адеметіонін збільшує вироблення і відтік жовчі, яка очищає кров від надлишку білірубіну. Тривале (до 3 місяців) заповнення дефіциту L-карнітину необхідне при стеатозі печінки і м'язової дистрофії, воно полегшує жировий обмін і дезинтоксикацию. Аргінін якісно виводить продукти розпаду етанолу при гострому алкогольному отруєнні. Завдяки гепатотропним властивостями, L-орнітин-L-аспартат знижує концентрацію аміаку в крові і захищає тканини мозку від токсичного ураження при печінковій енцефалопатії.

  Прийом аргініну в період вагітності є хорошою профілактикою внутрішньоутробної гіпоксії плода і токсикозу. Він усуває симптоми пізнього гестозу (набряки, високий тиск, судоми), що виникають в третьому триместрі.

  - адеметіонін (Гептрал);
  - левокарнітин (Стеатель);
  - аргінін в комбінації з глутаміновою кислотою (Глутаргін, Глутаргін АлкоКлін);
  - L-орнітин-L-аспартат (Гепа-Мерц, Орнітокс).

  Ліпотропні речовини і фосфоліпіди

  Гепатопротектори з ліпотропними властивостями полегшують і покращують жировий обмін. І тим самим перешкоджають розвитку стеатозу: ожиріння печінки, яке часто виникає на тлі цукрового діабету або алкогольної інтоксикації. Вбудовуючись в клітинні мембрани, фосфоліпіди відновлюють пошкоджені гепатитами та цирозом тканини печінки.

  - силімарин з плодів розторопші (Карсил і Карсил форте, Дарсил, Силібор, Легалон, Левасил);
  - фосфоліпіди із соєвих бобів (Ессенціале форте Н, Есслівер Форте, Лесфаль);
  - лецитин (ліволін Форте).

  Вітаміноподібні речовини і антиоксиданти

  Крім поліпшення обміну жирів, білків і вуглеводів (зокрема, глюкози і холестерину), альфа-ліпоєва кислота при тривалому застосуванні (1,5-2 місяці) покращує функціональний стан печінки при хронічних поразках. Особливо при неалкогольному стеатогепатиті на тлі метаболічного синдрому з ожирінням і діабетом.

  Високі гепатопротекторні властивості тіазотної кислоти роблять можливим її застосування не тільки в лікуванні хвороб серця, але також пошкоджень печінкової тканини алкогольного і неалкогольного генезу. Поліпшується регенерація гепатоцитів, секреція і відтік жовчі.

  - альфа-ліпоєва або тіоктова кислота (Берлітіон, Еспа-ліпон);
  - тіазотна кислота (Тіотриазолін, Антарес, Т-Тріомакс).

  Лікування хвороб печінки

  Головним руйнівним чинником для печінки є навіть не алкоголь, а жир. Розвитку стеатоза - жирового переродження печінки - найбільше сприяють надмірна вага і цукровий діабет, при якому порушується ліпідний обмін.

  М'які капсули Ессенціале форте Н та ін'єкції Берлітіону працюють саме на стадії жирового переродження, терапія тривала в часі. Таблетований та ін'єкційний препарат для печінки Гептрал ефективний при гепатитах і цирозі з явищем внутрішньопечінкового холестазу (застою жовчі). Таблетки та ін'єкції Тіотриазолін призначаються в комплексній терапії алкогольного гепатиту, фіброзу та цирозу.

  При необхідності лікування доповнюють спазмолітичні ін'єкції і таблетки від болю в печінці, які усувають симптоми ниркової коліки, що виникають при виході конкременту з жовчного міхура в протоки. До них відносяться Но-шпа (дротаверин), Спазмалгон і Реналган (анальгін), Ріабал (пріфінія бромід).

  Для оцінки функціонального стану проводиться біохімічний аналіз крові або печінкові проби. Вони визначають рівень таких показників як білірубін, альбумін, ферменти печінки АЛТ і АСТ. Стан паренхіми печінки візуалізується в процесі УЗД органів черевної порожнини. При наявності гепатиту або цирозу виконується ультразвукова еластографія (Фіброскан печінки). Даний метод дозволяє оцінити ступінь фіброзу органу і визначитися з тактикою лікування.

  Крім гепатопротекторної дії, багато лікарських препаратів для очищення печінки мають супутній лікувальний вплив на інші органи:

  - Глутаргін, Гепа-Мерц - покращують роботу мозку при печінковій енцефалопатії в результаті отруєння алкоголем;
  - Артіхол - знижує концентрацію сечовини в крові і має сечогінний ефект, покращуючи роботу нирок при нефриті і хронічній нирковій недостатності;
  - Тіотриазолін - зменшує ішемію серцевого м'яза після перенесеного інфаркту, покращують скоротливу здатність і нормалізують серцевий ритм при аритміях.

  В аптеках «Viridis» завжди доступні за ціною фармпрепарати (Карсил, Ессенціале форте Н, Берлітіон, Гептрал), а також вітчизняні гепатопротектори з доведеною клінічною ефективністю (Антраль, Тіотриазолін, Глутаргін). На сайті viridis.ua легко і швидко оформити замовлення по Києву та Україні.
   
  Фільтр
  Ви вибрали


   акції


   Ціна

   - грн

   Виробник

   Наявність в аптеці

   Одиниці виміру

   Условия отпуска

   Кому можна

   Зберігання

   Взаємодія з їжею

   Призначення системи травлення

   Вид упаковки

   Особливості мінеральної води

   Ступінь газування

   Об'єм мінеральної води

   Кількість в упаковці (вода мінеральна)

   Призначення від алкогольної та нікотинової залежності

   СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ