Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Протиблювотні препарати - 2 сторінка

Ви обрали

    Ціна

    -грн

    Сортувати за

    акції

    Відображати:
    Відображати по:
    Рецептурний
    ІТОМЕД ТАБ. 50МГ №40
    ІТОМЕД ТАБ. 50МГ №40 ПРО.МЕД.ЦС.ПРАГА А.Т.... Протиблювотні препарати
    414.50 грн.
    ДОМІДОН ТАБ. 10МГ №30
    ДОМІДОН ТАБ. 10МГ №30 ФАРМАК ОАО Протиблювотні препарати
    112.90 грн.
    Рецептурний
    ДОМРИД SR ТАБ. 30МГ №30
    ДОМРИД SR ТАБ. 30МГ №30 КУСУМ ФАРМ Протиблювотні препарати
    260.00 грн.
    Рецептурний
    ДОМРИД СУСП. 1МГ/1МЛ 100МЛ
    ДОМРИД СУСП. 1МГ/1МЛ 100МЛ КУСУМ ФАРМ Протиблювотні препарати
    191.50 грн.
    ДОМРИД ТАБ. 10МГ №10
    ДОМРИД ТАБ. 10МГ №10 КУСУМ ФАРМ Протиблювотні препарати
    65.50 грн.
    ДОМРИД ТАБ. 10МГ №30
    ДОМРИД ТАБ. 10МГ №30 КУСУМ ФАРМ Протиблювотні препарати
    135.80 грн.
    Рецептурний
    МЕТОКЛОПРАМІД АМП. 0,5% 2МЛ №10
    МЕТОКЛОПРАМІД АМП. 0,5% 2МЛ №10 ДАРНИЦА ФФ ЗАО Протиблювотні препарати
    100.50 грн.
    МОТИЛІУМ ТАБ. 10МГ №30
    МОТИЛІУМ ТАБ. 10МГ №30 ЯНССЕН Протиблювотні препарати
    305.30 грн.
    Рецептурний
    МОТОПРИД ТАБ. 50МГ №20
    МОТОПРИД ТАБ. 50МГ №20 КИЕВСКИЙ ВИТАМИННЫЙ ЗАВОД Протиблювотні препарати
    156.30 грн.

    Доступний в обмеженій кількості аптек

    Рецептурний
    ЦЕРУКАЛ ТАБ. 10МГ №50
    ЦЕРУКАЛ ТАБ. 10МГ №50 ТЕВА Протиблювотні препарати
    558.50 грн.

    Протиблювотні або антиеметики - це лікарські препарати, призначені для симптоматичного лікування нудоти і купірування нападів блювоти. Випускаються в чотирьох лікарських формах:

    Таблетки і капсули добре підходять дорослим. Сиропи зручно приймати дітям молодшого віку і тим дорослим, у яких утруднене ковтання. Однак найбільш швидкою і ефективною дією володіють розчини для внутрішньовенних і внутрішньом'язових ін'єкцій.

    Коли блювота стає небезпечною для життя

    Постійно присутня нудота веде до погіршення апетиту, зниження ваги і ослаблення імунного захисту. Часта блювота супроводжується зневодненням організму і небезпечним станом гіповолемії, коли в судинах знижується обсяг циркулюючої крові, кров стає густою і серцю важко її перекачувати.

    Зневоднена людина може увійти в колапс: загрозливий стан, що супроводжується загальною слабкістю, різким падінням артеріального тиску, блідістю шкіри, похолоданням кінцівок і погіршенням кровопостачання життєво важливих органів.

    Нестримна блювота з зневодненням несе пряму загрозу життю. Тому блювота особливо небезпечна для новонароджених та маленьких дітей, у яких ще невелика вага. Наслідки зневоднення стають фатальними, якщо дитина або дорослий в процесі блювоти втрачає 10% від маси тіла. Це відповідає 300 мг для немовляти вагою 3 кг і 7 кг для дорослого вагою 70 кг.

    Щоб не допустити розвиток важких для організму ускладнень, лікування слід проводити з дотриманням основних принципів:

    Показання до застосування протиблювотних засобів

    Нудота і позиви на блювоту регулярно турбують при таких станах і захворюваннях:

    Протиблювотні засоби та препарати, що усувають нудоту

    Препарати від нудоти і блювоти класифіковані на кілька фармакотерапевтичних груп, які відрізняються хімічним складом і механізмом дії.

    Антагоністи 5НТ3 (серотонінових) рецепторів

    Представники цієї групи - ондансетрон і трописетрон, є синтетичними похідними карбазолу і індолу відповідно. Це сильнодіючі та високоселективні антагоністи як центральних, так і периферичних серотонінових рецепторів 5НТ3. Вони особливо ефективні в цілях гальмування блювотного рефлексу і усунення нудоти, індукованих цитотоксичною хіміотерапією та променевою терапією.

    Ондансетрон якісно усуває блювоту, що виникає як реакція на місцеву анестезію або загальний наркоз при проведенні хірургічного втручання. Він також усуває нудоту при хронічній інтоксикації в результаті порушення функції нирок.


    Антагоністи нейрокінінових рецепторів-1 (NK-1)

    Цю групу представляє апрепітант, який є синтетичним похідним морфоліну. Досягаючи центральної нервової системи і взаємодіючи з нейрокінінових рецепторами, це лікарська речовина гальмує блювотний рефлекс. Апрепітант володіє тривалою дією на ЦНС, пригнічуючи гостру і уповільнену блювотну реакцію на цитотоксические хіміотерапевтичні препарати.

    Апрепітант часто комбінується з ондансетроном і дексаметазоном, які теж використовуються для полегшення переносимості протипухлинної терапії. У складі комбінованої терапії апрепітант підсилює дію інших лікарських засобів.

    Інші протиблювотні засоби

    Терапевтичний ефект рослинних препаратів обумовлений присутністю в їх складі м'яти перцевої. Ефірна олія м'яти рефлекторно впливає на рецептори ротової порожнини і шлунка, пригнічуючи відчуття нудоти і бродильні процеси в кишечнику. Також м'ята усуває спазми гладкої мускулатури шлунково-кишкового тракту і усуває відчуття гіркоти у роті, який зазвичай присутній при захворюваннях печінки і жовчного міхура.

    Стимулятори перистальтики (пропульсанти)

    Вираженою протиблювотною дією також володіє метоклопрамид. І хоча він відноситься до іншої фармакотерапевтичної групи (стимулятори перистальтики або пропульсанти), але забезпечує не тільки швидке випорожнення шлунка і кишечника. Впливаючи на стволову частина головного мозку і блювотний центр, метоклопрамід запобігає нудоті і усуває блювоту.

    Протипоказання до застосування протиблювотних засобів

    Протиблювотні засоби та препарати, що усувають нудоту, здатні викликати ускладнення і тому протипоказані в наступних випадках:

    Перша допомога при блювоті у дітей

    Дитину після блювоти випаюють тільки ложкою (чайній або столовій) кожні 3-5 хвилин, щоб прийомом води у великій кількості і відразу не викликати повторний блювотний рефлекс.

    Альтернативним способом заповнення втрати рідини може бути випоювання по 1 мл з великого шприца об'ємом 20 мл. Перед використанням необхідно зняти голку. Шприц закладається за щоку і видавлюється, в такому положенні дитина не може виплюнути і проковтує. Поділу на циліндрі шприца дозволяють точно вираховувати кількість випитої води.

    Швидко і безпечно заповнює дефіцит рідини і електролітів слабогазована вода ReO, що випускається українським виробником Юрія-Фарм. Крім регидратации, вода ReO виконує дезинтоксикацию при отруєннях та гострих кишкових інфекціях у дітей, що супроводжуються проносом.

    В процесі лікування онкології у дитини перевага віддається препаратам у формі ін'єкційних розчинів, які швидко діють. Препарат вводиться повільно (не менше 30 секунд), застосовується внутрішньовенне і внутрішньом'язове введення. З метою профілактики відстроченою у часі або тривалого блювання рекомендується пероральне або ректальне використання лікарського засобу, яке забезпечує тривалу дію.

    Протиблювотні препарати при післяопераційної нудоти і блювоти дозволяється використовувати дітям у віці від 1 місяця, при хіміотерапії - від 6 місяців.

    Ентеросорбенти на основі діоксиду кремнію (Ентеросгель, Білий вугілля) виявляють ефективність при харчових отруєннях і кишкових інфекціях, а також при хронічній інтоксикації на тлі пухлинного процесу. Ентеросгель можна давати немовлятам з перших днів життя.

    Лікування блювоти і зневоднення у дорослих

    Відновлення водно-електролітного балансу при дегідратації внаслідок тривалого блювання у дорослих відбувається за допомогою внутрішньовенної інфузії електролітних розчинів Рінгера і Рінгера-лактату, Глікостеріл. Таке лікування проводиться тільки в умовах стаціонару і під медичним контролем.

    Успішне лікування нудоти і блювоти при гострої і хронічної інтоксикації можливо тільки за умови корекції першопричини. Таблетовані протиблювотні засоби  при отруєнні діють швидше і ефективніше, якщо паралельно знижувати інтоксикацію рясним питтям води і прийомом ентеросорбентів, які зв'язують і виводять харчові токсини. При хронічних гепатитах і ниркової недостатності необхідно відновити фільтраційні функції печінки і нирок, щоб знизити рівень білірубіну і продуктів обміну азоту (креатиніну, сечовини і сечової кислоти) в крові.

    Ін'єкційні розчини починають діяти через 5 хвилин після внутрішньовенної ін'єкції і через 10 хвилин після введення. Таблетки, капсули і сиропи проявляють ефективність протягом 1,5 годин після прийому всередину.

    У мережі аптек «Viridis» завжди можна купити самі затребувані препарати від нудоти і блювоти, а також ентеросорбенти, які усунуть інтоксикацію і наслідки отруєння. Для придбання ліків за мінімальною ціною необхідно оформити замовлення на сайті viridis.ua з доставкою по Києву та Україні.

    Фільтр
    Ви вибрали


      акції













      Ціна

      - грн

      Виробник

      Наявність в аптеці

      Одиниці виміру

      Условия отпуска

      Кому можна

      Зберігання

      Взаємодія з їжею

      Призначення системи травлення

      СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ