Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Ферменти для поліпшення травлення

Ви обрали

  Ціна

  -грн

  Сортувати за

  акції

  Відображати:
  Відображати по:
  ЕНЗІБАР 6 ТАБ. №10
  ЕНЗІБАР 6 ТАБ. №10 SUAVIPIEL Ферменти для поліпшення травлення
  68.80 грн.
  ЕНЗІБАР 6 ТАБ. №20
  ЕНЗІБАР 6 ТАБ. №20 SUAVIPIEL Ферменти для поліпшення травлення
  134.00 грн.
  logo
  ЕРМІТАЛЬ КАПС. 10 000 №20 Ферменти для поліпшення травлення
  134.00 грн.

  Доступний в обмеженій кількості аптек

  Ферменти або ензими - це лікарські засоби, що усувають ферментну недостатність підшлункової залози і покращують процеси травлення і обміну речовин в організмі. Це завжди Поліферментні препарати, які мають в складі основні ензими панкреатичного соку:
   
  1. Ліполітичні ферменти (ліпаза) - перетравлюють жири (ліпіди) з формуванням жирних кислот і гліцерину. Активність проявляється в тонкій кишці.
  2. Амілолітичні ферменти (амілаза) - розщеплюють складні вуглеводи (крохмаль, глікоген) до простих цукрів. Функціонують в 12-палій і тонкій кишці.
  3. Протеолітичні ферменти (протеаза) - розщеплюють білки (протеїни) до амінокислот. Виявляють дію в шлунку і кишечнику.
   

  Показання до лікування ферментами

  Ферментотерапія призначається лікарем при хронічному панкреатиті, диспепсії, захворюваннях шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчного міхура.

  Слабка травна функція підшлункової залози при хронічному панкреатиті проявляється глинистим стільцем сірого кольору з присутністю частинок неперетравленої їжі.

  Лікування панкреатиту залежить від форми захворювання. Хронічна форма в період ремісії вимагає тривалої ферментотерапії. Загострення хвороби купірується препаратами зворотної дії, що пригнічують ферментну активність.

  Кому протипоказані ферменти

  Ферментні препарати для поліпшення травлення - серйозні лікарські засоби, приймати які необхідно тільки при наявності медичних показань з боку шлунково-кишкового тракту і печінки. Прийняті без необхідності, ензимні препарати здатні заважати природному переварюванню їжі і засвоєнню поживних речовин. Людям, які не хворіють на хронічний панкреатит та метаболічні захворювання, ферменти не потрібні.

  Для поліпшення травлення при порушенні нормального режиму харчування досить дотримуватися нескладних правил:

  - ретельне пережовування їжі;
  - уникнути вживання напоїв одночасно з їжею;
  - недопущення переїдання.

  Як правильно вибрати і приймати ферментні препарати

  Найбільшу біодоступність для організму мають не таблетки, а капсули з ферментними мінімікросферами всередині. Тільки мінімікросфери відтворюють процес травлення на нормальному фізіологічному рівні, забезпечуючи повне розчинення і активну роботу препарату в 12-палій кишці. Золотим стандартом ферментних препаратів саме в цій лікарській формі є капсули Креон.

  Препарат і дозу підбирає лікар, виходячи з індивідуальних потреб і діагнозу пацієнта. Стандартна початкова доза розраховується зі співвідношення 500 ОД на 1 кг маси тіла людини. Пацієнту вагою 60 кг необхідно 30000 ОД на добу, тобто три капсули по 10000 ОД.

  Лікування буде більш ефективним, якщо добову дозу одиниць розділити на кілька раз. Капсули або таблетки приймаються на початку кожного прийому їжі, тобто 3-4 рази на добу. Прийом натщесерце або перед їжею неприпустимий. Подразнююча дія ензимів на слизову оболонку шлунка і кишечника може викликати появу ерозій або виразок шлунково-кишкового тракту.

  Ферменти підшлункової залози - препарати, що істотно поліпшують якість життя при хворобах шлунково-кишкового тракту. Мережа аптек «Viridis» пропонує широкий асортимент імпортних та вітчизняних ферментних препаратів для дорослих та дітей від 3-х років, які можна купити за доступними цінами. На сайті viridis.ua можна вибрати лікарський засіб, оформити кур'єрську доставку по Києву або поштову доставку по Україні.

   
  Фільтр
  Ви вибрали


   акції


   Ціна

   - грн

   Виробник

   Наявність в аптеці

   Одиниці виміру

   Условия отпуска

   Кому можна

   Зберігання

   Взаємодія з їжею

   Призначення опорно-рухового апарату

   Призначення системи травлення

   Призначення сердцево-судинної системи

   СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ