Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Препарати для прискорення метаболізму

Ви обрали

  Ціна

  -грн

  Сортувати за

  акції

  Відображати:
  Відображати по:
  Рецептурний
  АКТОВЕГІН ТАБ. 200МГ №50
  АКТОВЕГІН ТАБ. 200МГ №50 ТАКЕДА Препарати для прискорення обміну речовин
  837.60 грн.
  Рецептурний
  ДІАЛІПОН АМП. 3% 10МЛ №5
  ДІАЛІПОН АМП. 3% 10МЛ №5 ФАРМАК ОАО Препарати для прискорення обміну речовин
  248.30 грн.
  Рецептурний
  ДІАЛІПОН АМП. 3% 20МЛ №5
  ДІАЛІПОН АМП. 3% 20МЛ №5 ФАРМАК ОАО Препарати для прискорення обміну речовин
  553.70 грн.
  Рецептурний
  ДІАЛІПОН КАПС. 300МГ №30
  ДІАЛІПОН КАПС. 300МГ №30 ФАРМАК ОАО Препарати для прискорення обміну речовин
  256.90 грн.
  Рецептурний
  РЕХОЛ ТАБ 400МГ №8
  РЕХОЛ ТАБ 400МГ №8 МИКРОХИМ НПФ ООО Препарати для прискорення обміну речовин
  270.60 грн.

  Препарати для прискорення метаболізму - це лікарські засоби, що регулюють обмінні процеси в організмі і нормалізують функції внутрішніх органів і систем. Доступні в основних лікарських формах:

  Метаболізм або обмін речовин - це ряд біохімічних процесів, які тісно взаємопов'язані між собою і притаманні всім без винятку живим істотам, в тому числі і людині.

  У живій клітині людського організму - безперервний рух, адже там постійно протікають тисячі біохімічних реакцій. Кожна клітина приймає надходячі в неї речовини, піддає їх метаболічному перетворенню - і виділяє нові речовини замість отриманих. До основних видів метаболізму відносяться обмін білків, жирів і вуглеводів. Величезну роль в клітинному метаболізмі відіграє обмін глюкози.

  Метаболічні засоби потрібні організму, коли клітини того чи іншого органу вже пошкоджені і загрожують важкими, в деяких випадках навіть незворотними наслідками. Вони необхідні для запобігання ниркової недостатності і гангренозний ускладнень при діабеті 1 і 2 типу, для попередження інфаркту при прогресуючій ішемічній хворобі серця, для профілактики інсульту при атеросклеротичному ураженні церебральних судин мозку і т. Д. Головні біологічні функції метаболіків такі:

  1. пряма корекція функцій конкретних травних органів (шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози);
  2. опосередкована нормалізація роботи інших органів (головного мозку, серця, судин), завдяки поліпшенню обмінних процесів і заповнення дефіциту поживних речовин;
  3. антиоксидантна, антигіпоксична і антиішемічна дія, захищає клітину від пошкодження і загибелі в несприятливих умовах окисного стресу, гіпоксії і ішемії;
  4. забезпечення клітини енергією, необхідною для збереження повноцінних функцій і продовження нормальної життєдіяльності.

  Показання до застосування метаболічних засобів

  До хвороб обміну речовин, які вимагають метаболічної терапії відповідного профілю (ендокринологія, неврологія, кардіологія), належать такі патологічні стани:

  Групи метаболічних препаратів

  Засоби, що впливають на травну систему і метаболічні процеси

  У цю групу входять ліки біологічного походження, гормони і амінокислоти. Всі ці засоби мають здатність регулювати метаболічні процеси.

  Препарати природного походження, отримані з окремих органів і тканин тварин, діють на організм людини як біогенні стимулятори. Викликаючи виражене прискорення обміну речовин, такі ліки пригнічують запалення, стимулюють виведення токсинів і продуктів розпаду, після чого репарація пошкоджених тканин і відновлення функцій організму відбувається активно і природно.

  Гемодеріват з телячої крові позбавлений тваринного протеїну, який має високий ризик алергічних реакцій при введенні в організм людини. Вхідні в його склад фізіологічні речовини захищають і відновлюють тканини, що знаходяться в стані метаболічного виснаження внаслідок дефіциту харчування і кисневого голодування. Особливо благотворно такі препарати впливають на судини головного мозку та нижніх кінцівок, нездатних забезпечувати достатній приплив (артерії) і відтік (вени) крові до голови і ніг. Тому гемодіалізат телячої крові профилактирует інсульт і покращує загоєння трофічних виразок гомілок, які слабо реагують на інше лікування.

  Тіоктова або альфа-ліпоєва кислота є природним вітаміноподібною речовиною, яке синтезіруется організмом. Вона виконує важливу функцію в метаболізмі кисню, глюкози і ліпідів. Завдяки цьому ін'єкційні розчини, капсули і таблетки для прискорення метаболізму, що містять альфа-ліпоєвої кислоти, виступають антиоксидантом, знижують рівень цукру в крові при діабеті і покращують роботу печінки. На сьогоднішній день препарати тіоктової кислоти - це найкраще, що пропонує сучасна фармакологія для лікування діабетичної полінейропатії.

  Вони покращують іннервацію і чутливість кінцівок, усувають печіння, біль і переміжну кульгавість.

  Склоподібне тіло, виділене з очей великої рогатої худоби, прискорює обмін речовин і регенерацію тканин при виразках і опіках рогівки, переломах кісток, пошкодження периферичної нервової системи. Полегшує больові відчуття при невралгіях, радикуліті, післяопераційних і фантомних болях. Запобігає ускладненням після травм і переломів, сприяючи розсмоктуванню рубців і прискорюючи формування кісткової мозолі.

  Амінокислоти (карнітин, адеметионин, аргінін) є попередниками білка і будівельним матеріалом для всіх внутрішніх органів, м'язів, суглобів і навіть кісток. Однак найбільше в амінокислотах потребують печінку, м'язи і серце. Вони гальмують дистрофически-дегенеративні зміни кістково-суглобової системи (остеоартроз), запобігають дистрофію м'язової тканини і розлади серцевої діяльності.

  Анаболічні стероїди

  До групи гормональних анаболіків входять похідні тестостерону (чоловічого статевого гормону), основним з яких є нандролон. На відміну від тестостерону, ця речовина має сильну анаболічну і слабке андрогенну дію. Збільшуючи кількість червоних кров'яних тілець, нандролон лікує анемію на тлі хронічної ниркової недостатності і прискорює відновлення після хвороб.

  Нестероїдні анаболічні засоби

  Негормональні анаболіки відновлюють порушений білковий і вуглеводний обмін, виявляють протизапальну активність і підвищують набутий імунітет. Такі лікарські засоби допомагають відновитися після підвищених фізичних навантажень і важких перенесених захворювань. Вони запобігають м'язову дистрофію, в тому числі дистрофію міокарда (серцевого м'яза). Також стимулюють кровотворення і підвищують гемоглобін, збільшуючи кількість молодих еритроцитів і лейкоцитів.

  Комплексні гомеопатичні засоби

  Гомеопатичні препарати, що складаються з рослинних, мінеральних і тваринних компонентів в мікропропорціях, мають властивість пригнічувати запалення, стимулювати захисні механізми і коригувати метаболічні порушення. Це стосується пуринового обміну при подагрі і сечокислий діатез, артриті і артрозі, порушених функціях ендокринних залоз при цукровому діабеті і хворобах щитовидної залози.

  Протипоказання до застосування метаболічних препаратів

  Препарати для прискорення обміну речовин можуть викликати побічні ефекти і тому заборонені до використання в наступних випадках:

  Купуючи ліки в столичних аптеках мережі «Viridis», Ви отримуєте якість за прийнятною ціною. Ми надаємо імпортні та вітчизняні фармацевтичні препарати, які застосовуються у всіх протоколах лікування метаболічних порушень. На нашому сайті Ви можете купити ін'єкційні розчини і таблетки для прискорення обміну речовин (Україна і Київ з доставкою), виписані лікарем.

  Фільтр
  Ви вибрали


   акції

   Ціна

   - грн

   Виробник

   Наявність в аптеці

   Одиниці виміру

   Условия отпуска

   Кому можна

   Зберігання

   Взаємодія з їжею

   Призначення системи травлення

   СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ