Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки

Препарати для шлунково-кишкового тракту

Рецептурний
ПЕНТАСА СУП. РЕКТ. 1000МГ №28
ПЕНТАСА СУП. РЕКТ. 1000МГ №28 ФЕРРІНГ Препарати для шлунково-кишкового тракту
2182.80 грн.
Рецептурний
ПЕНТАСА ТАБ. 500МГ №50
ПЕНТАСА ТАБ. 500МГ №50 ФЕРРІНГ Препарати для шлунково-кишкового тракту
1060.20 грн.
Рецептурний
АКТОВЕГІН ТАБ. 200МГ №50
АКТОВЕГІН ТАБ. 200МГ №50 ТАКЕДА Препарати для шлунково-кишкового тракту
676.50 грн.

Препарати для шлунково-кишкового тракту - це ін'єкційні розчини, капсули і таблетки від болю в животі, розладів травлення, запальних і незапальних захворювань шлунково-кишкового тракту, інфекцій шлунка і кишечника, а також шлунково-кишкових ускладнень на тлі інших захворювань.

Симптоми хвороб шлунково-кишкового тракту

Про неблагополуччя в роботі шлунково-кишкового тракту говорять такі симптоми:


Показання до застосування ліків для поліпшення травлення

Препарати для травного тракту рекомендовані з метою комплексної терапії при наявності наступних станів і захворювань:

Препарати для шлунково-кишкового тракту

Препарати для лікування кислотозалежних захворювань

Дану групу представляють антисекреторні препарати: інгібітори протонної помпи і антациди. Пригнічуючи секрецію соляної кислоти і обволікаючи стінки шлунка, вони запобігають напад шлунково-стравохідного рефлюксу і створюють умови для загоєння при виразці.

Проносні засоби

Проносні препарати розм'якшують і збільшують обсяг твердих калових мас, рефлекторно посилюють перистальтику і полегшують дефекацію при хронічних запорах і геморої. Популярні і прості у вжитку сиропи лактулози і фруктові кубики з пикосульфат натрію. У числі дешевих коштів від запору добре працюють таблетки на основі сени.


Протидіарейні препарати

У цю групу входять ліки, що пригнічують перистальтику і збільшують час проходження фекальних мас по травному каналу при гострій діареї у дітей і дорослих. Також антидіарейні мікробні препарати, які відновлюють корисну мікрофлору кишечника і сприяють регенерації слизових оболонок.

Протиблювотні засоби (антиеметики)

Ліки цієї групи виражено знижують прояви нудоти і блювоти. Ефект досягається за рахунок впливу на центральну нервову систему і запобігання блювотного рефлексу. Антиеметики досить дорогі, проте швидко профилактируют і усувають блювотну реакцію організму на гостре отруєння і хронічну інтоксикацію, загальний наркоз, хіміотерапію та променеву терапію.

Засоби при функціональних шлунково-кишкових розладах

У цю групу входять міотропної спазмолітики і анальгетики на основі рослинних алкалоїдів (екстракт беладони або беладони, папаверин, скополамін). Це недорогі таблетки від болю в шлунку і кишечнику, які усувають абдомінальний біль і спазми гладкої мускулатури як при спастичних станах (кишкових коліках, синдромі подразненого кишечника, коліті), так і при органічних захворюваннях шлунково-кишкового тракту (виразкової хвороби, гастритах, ентероколітах).

Протипоказання до застосування

Травні засоби здатні провокувати ускладнення при наявності таких захворювань:

ТОП-6 поширених запитань гастроентерологу

Що може хворіти в області шлунка?

В епігастральній (підложечній) області хворіти може тільки шлунок. Епігастрії є проекцією шлунка на передню черевну стінку. Характерно, що шлунковий біль ніколи не буває иррадуючим, тобто, не віддає в сусідні області і не поширюється на інші органи.

На одному рівні з епігастрії знаходяться права і ліва підреберній області. У правому підребер'ї болить печінка. У лівому підребер'ї - підшлункова залоза, яка зазвичай турбує при загостренні хронічного панкреатиту.

Гостра ріжуча біль, що супроводжується напругою м'язів черевного преса і затвердением живота (так званий «гострий живіт»), вимагає негайної госпіталізації. Це патологічний стан розвивається при внутрішньочеревна кровотеча, викликаному проривом виразки шлунка, апендицитом з наступним перитонітом, позаматкової вагітністю та розривом яєчника. Дані патології дозволяються тільки шляхом екстреної хірургічної операції.

Які симптоми при виразці шлунка?

Головний прояв виразкової хвороби - біль в епігастрії, тобто верхній частині живота. Больові відчуття виникають натщесерце (так звані «голодні болі») і переважно в нічний час. Інші симптоми схожі з гастритом: печія з кислою відрижкою, нудота і блювота, раннє насичення. Але якщо при виразці біль проходить відразу після прийому їжі, то при гастриті їжа тільки погіршує самопочуття.

Чим відрізняється гастрит від виразки?

Гастрит - це гостре або хронічне запалення слизової оболонки шлунка, що супроводжується підвищенням або зниженням кислотності. Виразка - це утворення глибокого виразкового дефекту не тільки в слизовій оболонці, але також в підслизовому шарі, якому притаманне хронічний перебіг з чергуванням періодів загострення і ремісії. Кожне загострення виразкової хвороби супроводжується небезпекою внутрішньої кровотечі і прориву.

Як вилікувати виразку шлунка і дванадцятипалої кишки?

Виразковий дефект виліковується тільки шляхом рубцювання, яке забезпечують інгібітори протонного насоса (пантопразол, рабепразол, езомепразол) і блокатори Н2 гістамінових рецепторів (ранітидин, фамотидин). Ерадикація (знищення) хелікобактерної інфекції відбувається за допомогою противиразкових препаратів першої лінії: інгібіторів протонної помпи і антибіотиків. Велике терапевтичне значення мають вітамінізація, дієта і дробове харчування 5-6 разів на добу.

Про що свідчить зміна кольору калу?

Знебарвлений кал - ознака запаленої печінки і гепатиту. Жовтий стілець є симптомом захворювань жовчного міхура. Зелений і болотний колір говорять про запалення відділів кишечника і хвороби Крона. Сірий колір вказує на панкреатит. Чорний стілець свідчить про внутрішню кровотечу з верхніх відділів шлунка, оскільки по дорозі до прямої кишки кров встигає згорнутися і потемніти.

При яких хворобах з'являється кров в калі?

Розрізняють видиму і приховану кров в калі. Дьогтеподібний стілець чорного кольору і рідкої консистенції (мелена) - тривожний симптом таких захворювань як гострий ерозивний гастрит, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, рак шлунка.

Мелена свідчить про масивну шлунково-кишкову кровотечу, яка є небезпечною для життя. При появі дьогтеподібного стільця необхідно викликати «швидку допомогу», а до приїзду бригади лежати і приймати тільки холодну воду або смоктати лід.

Підозри на приховану кров в калі виникають, коли кожен акт дефекації супроводжується занепадом сил, запамороченням, холодним потом, блідістю, зниженням артеріального тиску. У таких випадках необхідно зробити загальний аналіз крові, який визначає рівень гемоглобіну в еритроцитах (Hb) і ступінь анемії, а також аналіз калу на приховану кров. З отриманими результатами слід негайно звернутися за медичною допомогою до лікаря.

Лікування шлунково-кишкового тракту з препаратами аптеки «Viridis»

Виявивши у себе один і більше із симптомів хвороб шлунково-кишкового тракту, слід не відкладати візит до гастроентеролога або терапевта. В умовах відсутності адекватної терапії хвороби шлунка і кишечника легко набувають хронічного перебігу і ведуть до порушення основних функцій органів.

Наша аптека «Viridis» пропонує покупцям якісні та ефективні таблетки від желудка і кишечника, які допоможуть нормалізувати травлення, відновити баланс кишкової мікрофлори, загоїти виразку і ерозію, компенсувати ферментну недостатність і поліпшити роботу органів шлунково-кишкового тракту. Широка мережа аптек по Києву дозволяє купити ліки самовивозом ближче до дому. Також можливо замовити необхідний препарат за зниженою ціною на сайті viridis.ua і отримати з доставкою Нова пошта або Укрпошта по всій Україні.

Препарати для поліпшення травлення ціна в інтернет аптеці «Viridis»

 
Алмагель - суспензія 170 мл - 81.70 грн
Гавіскон - таблетки жув. №24 - 74.10 грн
Де-Нол - таблетки 120 мг №56 - 239.20 грн
Домрид - суспензія 100 мл - 108.30 грн
Дуфалак - сироп 500 мл - 234.50 грн
Лациум - порошок 1,5 г саше №14 - 353.20 грн
Мотилиум - таблетки 10 мг №10 - 81.90 грн
Нольпаза - таблетки 40 мг №14 - 114.40 грн
Омез - капсули 40 мг №28 - 131.80 грн
Осетрон - ампули 2 мл №5 - 148.60 грн
Сенадексин - таблетки №10 - 10.30 грн
Смекта - порошок 3 г в пакетах №12 - 114.00 грн
Спазмалгон - таблетки №10 - 36.20 грн
Ентеросгель - паста 405 г - 194.80 грн
Еспумізан - капсули 40 мг №25 - 94.40 грн
Фільтр