Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Ліки від простатиту

Ви обрали

  Ціна

  -грн

  Сортувати за

  акції

  Відображати:
  Відображати по:
  Рецептурний
  АВОДАРТ КАПС. 0,5МГ №30
  АВОДАРТ КАПС. 0,5МГ №30 ГЛАКСО ВЕЛКАМ Препарати від простатиту
  537.00 грн.
  Рецептурний
  АВОДАРТ КАПС. 0,5МГ №90
  АВОДАРТ КАПС. 0,5МГ №90 ГЛАКСО ВЕЛКАМ Препарати від простатиту
  1272.80 грн.
  ВІТАПРОСТ СУП. №10
  ВІТАПРОСТ СУП. №10 НИЖФАРМ ОАО Препарати від простатиту
  575.60 грн.
  Рецептурний
  ОМИКС КАПС. 0,4МГ №30
  ОМИКС КАПС. 0,4МГ №30 ТЕХНОЛОГ ЗАО Препарати від простатиту
  213.60 грн.
  Рецептурний
  ОМНІК КАПС. 0,4МГ №30
  ОМНІК КАПС. 0,4МГ №30 АСТЕЛЛАС ФАРМА ЮРОП Б.В. Препарати від простатиту
  273.40 грн.
  Рецептурний
  ОМНІК ОКАС ТАБ. 0,4МГ №30
  ОМНІК ОКАС ТАБ. 0,4МГ №30 АСТЕЛЛАС ФАРМА ЮРОП Б.В. Препарати від простатиту
  582.80 грн.
  Рецептурний
  ПРОСТАЗАН-ВІСТА КАПС. 0.4МГ №30
  ПРОСТАЗАН-ВІСТА КАПС. 0.4МГ №30 SUAVIPIEL Препарати від простатиту
  243.60 грн.
  Рецептурний
  ПРОСТАН ТАБ. 0,005Г №30
  ПРОСТАН ТАБ. 0,005Г №30 ТЕХНОЛОГ ЗАО Препарати від простатиту
  439.50 грн.
  Рецептурний
  ПРОСТАТИЛЕН АМП. 2МЛ №10
  ПРОСТАТИЛЕН АМП. 2МЛ №10 ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ ЗАО Препарати від простатиту
  336.50 грн.
  Рецептурний
  ТАМСІН ФОРТЕ ТАБ. 0,4МГ №30
  ТАМСІН ФОРТЕ ТАБ. 0,4МГ №30 МЕГА ЛАЙФСАЙЕНСИЗ Препарати від простатиту
  307.70 грн.
  Рецептурний
  ТАМСУЛІД КАПС. 0,4МГ №30
  ТАМСУЛІД КАПС. 0,4МГ №30 БОРЩАГОВСКИЙ ХФЗ, Г. Препарати від простатиту
  190.70 грн.
  Рецептурний
  ТАМСУЛОСТАД КАПС. 0,4МГ №30
  ТАМСУЛОСТАД КАПС. 0,4МГ №30 СТАДА АРЦНАЙМИТТЕЛЬ АГ... Препарати від простатиту
  237.90 грн.
  УРОНЕФРОН КАПЛИ 50МЛ
  УРОНЕФРОН КАПЛИ 50МЛ ФАРМАК ОАО Препарати від простатиту
  158.40 грн.

  Препарати при простатиті

  Ліки від простатиту - це лікарські засоби для комплексної терапії гострого та хронічного простатиту, а також профілактики ускладнень у вигляді аденоми простати і ниркової недостатності. Форми випуску призначені для системної дії на організм:

  Види простатиту і причини виникнення

  Простатит - це запальний процес в передміхуровій залозі (простаті). Це найпоширеніше урологічне захворювання, на яке хворіють близько 30% чоловіків у віці від 20 до 55 років. Запалення розвивається гостро або протікає в хронічній формі. У зоні ризику знаходяться ті чоловіки, чий організм піддається впливу наступних факторів:

  Простата - це андрогенозалежний орган, який вже з 18 років потенційно здатний запалюватися. Оскільки саме до 17-18 років завершується повноцінне формування і розвиток цього органу до анатомічних розмірів (у новонароджених хлопчиків є крихітна простата, яка ще не розвинена). Залежно від причин виникнення і клінічної картини, простатит має такі види:

  Для молодих чоловіків характерно поєднання простатиту з іншими запальними захворюваннями: уретрит, епідидиміт, везікуліт.У чоловіків зрілого та похилого віку хронічний простатит поєднується з аденомою (доброякісну гіперплазію передміхурової залози).

  Симптоми простатиту

  Клінічна картина цього чоловічого захворювання проявляється наступною симптоматикою:

  При гострому простатиті клінічна картина та сама, але більш яскраво виражена і доповнюється такими неспецифічними симптомами як температура, втома, безсоння. Болі відрізняються високою інтенсивністю, а розлади сечовипускання доходять до затримки сечі. Спостерігаються такі симптоми загальної інтоксикації як нудота, відсутність апетиту, головний біль, ломота в м'язах, слабкість і сонливість. Це часто невідкладний стан, який вимагає госпіталізації в урологічне відділення.

  Хронічний простатит проявляється поступовим посиленням симптоматики і розладами статевої сфери: зниженням лібідо, еректильною дисфункцією. До хворобливого сечовипускання і болів внизу живота можуть додаватися больові відчуття в пенісі і яєчках. Періоди загострення супроводжуються появою слизових виділень з уретри.

  Показання до застосування ліків від простатиту

  Ліки від запалення передміхурової залози застосовуються за такими медичними показаннями: Коли чоловікові необхідно лікування простатиту, ліки з аптеки стають хорошим засобом комплексної терапії та своєчасної профілактики. Схему лікування призначає сімейний доктор або профільний лікар-уролог.

  Альфа-адреноблокатори та інгібітори ферменту 5-альфа-редуктази

  Ці препарати застосовуються для нормалізації порушення сечовипускання при хронічному простатиті, а також для зменшення розмірів простати при початкових стадіях аденоми. Вони нормалізую тонус гладких м'язів сечостатевого тракту і відновлюють гормональний баланс.

  Рослинні та інші засоби, що застосовуються в урології

  Лікарські рослини уповільнюють проліферацію тканин і розростання гіпертрофованої передміхурової залози. Екстракт плодів пальми Serenoa repens діє аналогічно інгібіторам 5-альфа-редуктази, пригнічуючи перетворення тестостерону в дигідротестостерон. Однак ефективний тільки при простатиті, а не при аденомі, оскільки не зменшує розростання залози, а тільки покращує самопочуття. Простатилен нормалізує розміри і функції простати, діє бактеріостатично на мікрофлору секрету.

  Гомеопатичні засоби

  Комплексні гомеопатичні препарати м'яко коректують дизуричні розлади, полегшуючи виділення сечі. Відновлюють баланс статевих гормонів і перешкоджають збільшенню простати. Надають слабку знеболювальну та спазмолітичну дію.

  Протипоказання до застосування засобів від простатиту

  Засоби цієї групи заборонені до використання при таких станах і захворюваннях:

  ТОП-5 питань про простатит

  Як лікувати простатит у чоловіків?

  Лікування передміхурової залози має бути комплексним і індивідуально підібраним. Не можна просто взяти знеболюючу пігулку і забути про основне лікування. Така поведінка лише тимчасово усуває симптоматику і створює помилкове благополуччя, проте не лікує і провокує подальше прогресування хвороби. Медикаментозне лікування простатиту включає в себе такі препарати:

  Призначену лікарем терапію необхідно проходити до кінця, не перериваючи завчасно. В іншому випадку високий ризик ускладнень та повернення хвороби.

  Які аналізи потрібно здати при простатиті?

  Діагностика простатиту включає наступні обстеження і аналізи:

  З метою диференціальної діагностики бажано зробити аналіз крові на ПСА (простатичний антиген), який є онкомаркери і дозволяє виключити онкологію.

  Які антибіотики пити при простатиті?

  При гострому і загостренні хронічного простатиту ефективні фторхінолони (моксифлоксацин, левофлоксацин, ципрофлоксацин). Також використовуються макроліди (азитроміцин, кларитроміцин) і комбіновані пеніциліни (амоксицилін і клавуланова кислота). Антибіотикотерапія триває від 5-7 днів до 4-6 тижнів, це залежить від індивідуальних показань.

  Як зняти біль при хронічному простатиті?

  Основна причина болю - це запалення. Тому для купірування запального процесу і больового синдрому використовуються нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП): диклофенак, ібупрофен, німесулід.

  Для зняття спазмів гладкої мускулатури сечового міхура уретри і тазового дна, які роблять кожне сечовипускання болючим і дискомфортним, призначаються спазмолітики і міорелаксанти центральної дії.

  Чим небезпечний простатит?

  Недолікований гострий або хронічний бактеріальний простатит здатний приводити до таких ускладнень:

  Лікування простатиту препаратами аптеки «Viridis»

  Кращим початком в боротьбі з простатитом стане зміна способу життя: посильна фізична активність, регулярне статеве життя, відмова від алкоголю і куріння, повноцінний відпочинок і сон.

  Крім медикаментів, в консервативну терапію хронічного простатиту і початкових стадій аденоми простати також входять фізіотерапевтичні процедури і масаж передміхурової залози.

  Фізіотерапія у вигляді електрофорезу, магнітотерапії, ультразвукової та лазерної терапії допомагає поліпшити обмін речовин в тканинах хворого органу, сприяє поступовому розсмоктуванню фіброзних змін. Масажна дія дозволяє поліпшити кровообіг і усунути застійні явища. Прекрасним способом масажу також є плавання і верхова їзда (іпотерапія).

  І гострий, і хронічний простатит викликає загострення навесні і восени. У цей період організм особливо часто піддається переохолодженню, потрапляння інфекцій, сезонному авітамінозу і зниження імунного захисту. Тому капсули і таблетки від простатиту, своєчасно куплені в аптеках «Viridis», стануть надійним помічником при загостренні, больовому синдромі і проблеми з сечовипусканням. Ви завжди можете купити необхідний препарат за вигідною ціною на сайті viridis.ua, де передбачена доставка по Києву і Україні.

  Ліки від простатиту ціна в інтернет аптеці «Viridis»

  Аводарт

  капсули №90

  1095.30 грн

  Аденорм

  капсули №30

  139.40 грн

  Везомні

  таблетки №30

  1152.61 грн

  Дуодарт

  капсули №90

  1224.60 грн

  Гентос

  краплі 50 мл

  332.70 грн

  Гентос Форте

  капсули №40

  435.50 грн

  Просталад

  настойка 100 мл

  152.30 грн

  Простамед

  таблетки №120

  373.30 грн

  Простамол Уно

  капсули №60

  721.50 грн

  Простан

  таблетки №30

  291.20 грн

  Простаплант

  капсули №30

  314.60 грн

  Простатилен-Лекхим

  ампули №10

  255.60 грн

  Простатилен-цинк

  супозиторії №10

  263.50 грн

  Урорек

  капсули 4 мг №30

  252.10 грн

  Хомвіо-Простан

  краплі 50 мл

  281.50 грн

   
  Фільтр
  Ви вибрали


   акції


   Ціна

   - грн

   Виробник

   Наявність в аптеці

   Одиниці виміру

   Условия отпуска

   Кому можна

   Зберігання

   Взаємодія з їжею

   Призначення сечостатевої системи

   БІО активні добавки

   СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ