Telegram BotViridis Bot

Київ
Всі аптеки
Київ
Всі аптеки
0
грн.

Анестетики

Ви обрали

  Ціна

  -грн

  Сортувати за

  акції

  Відображати:
  Відображати по:
  Рецептурний
  БУПІВАКАЇН-ЗН АМП. 0,5% 5МЛ №10
  БУПІВАКАЇН-ЗН АМП. 0,5% 5МЛ №10 ЗДОРОВЬЕ НАРОДУ ХГФП Анестетики
  394.40 грн.
  ЕМЛА КРЕМ 30Г
  ЕМЛА КРЕМ 30Г АСТРА ЗЕНЕКА Анестетики
  588.10 грн.
  ЕМЛА КРЕМ 5% 5Г №5
  ЕМЛА КРЕМ 5% 5Г №5 АСТРА ЗЕНЕКА Анестетики
  772.20 грн.
  Рецептурний
  ЛІДОКАЇН АМП. 10% 2МЛ №10
  ЛІДОКАЇН АМП. 10% 2МЛ №10 ЗДОРОВЬЕ ФК ООО Анестетики
  39.60 грн.
  Рецептурний
  ЛІДОКАЇН АМП. 2% 2МЛ №10 без пдв
  ЛІДОКАЇН АМП. 2% 2МЛ №10 без пдв ГАЛИЧФАРМ АТ Анестетики
  23.00 грн.
  Рецептурний
  ЛІДОКАЇН АМП. 20МГ/МЛ 2МЛ №10
  ЛІДОКАЇН АМП. 20МГ/МЛ 2МЛ №10 ЛЕКХИМ-ХАРЬКОВ ЗАО Анестетики
  17.60 грн.
  Рецептурний
  ЛІДОКАЇН СПРЕЙ 10% 38Г
  ЛІДОКАЇН СПРЕЙ 10% 38Г ЭГИС ФАРМ.ЗАВОД Анестетики
  347.20 грн.
  Рецептурний
  ЛІДОКАЇН-Д АМП. 2% 2МЛ №10 без ндс
  ЛІДОКАЇН-Д АМП. 2% 2МЛ №10 без ндс ДАРНИЦА ФФ ЗАО Анестетики
  28.50 грн.
  Рецептурний
  ЛІДОКАЇН-ЗДОРОВ'Я СПРЕЙ 10% 38Г
  ЛІДОКАЇН-ЗДОРОВ'Я СПРЕЙ 10% 38Г ЗДОРОВЬЕ ФК ООО Анестетики
  267.20 грн.
  Рецептурний
  НОВОКАЇН АМП. 0,5% 2МЛ №10
  НОВОКАЇН АМП. 0,5% 2МЛ №10 ДАРНИЦА ФФ ЗАО Анестетики
  22.40 грн.
  Рецептурний
  НОВОКАЇН АМП. 0,5% 5МЛ №10
  НОВОКАЇН АМП. 0,5% 5МЛ №10 ДАРНИЦА ФФ ЗАО Анестетики
  44.80 грн.
  Рецептурний
  НОВОКАЇН АМП. 2% 2МЛ №10
  НОВОКАЇН АМП. 2% 2МЛ №10 ДАРНИЦА ФФ ЗАО Анестетики
  31.20 грн.
  Рецептурний
  НОВОКАЇН Р-Н 0,5% 200МЛ
  НОВОКАЇН Р-Н 0,5% 200МЛ ЮРИЯ-ФАРМ ООО Анестетики
  38.60 грн.
  Рецептурний
  НОВОКАЇН Р-Н 0,5% 400МЛ
  НОВОКАЇН Р-Н 0,5% 400МЛ ЮРИЯ-ФАРМ ООО Анестетики
  31.60 грн.
  Анестезуючі препарати - це лікарські засоби для місцевого і системного знеболювання, що дозволяють лікарю виконувати малоінвазивні процедури і хірургічні операції без фізичного дискомфорту для пацієнта.

  Амідні анестетики використовуються в медичній практиці частіше за інших. До них відносяться лідокаїн, бупівакаїн, артикаин. До ефірних анестетиків належить прокаїн (новокаїн) і бензокаїн (анестезин). Місцевоанестезуюча дія пов'язана зі зниженням проникності нейронних мембран для іонів натрію і калію (мембраностабілізуючий ефект), а також блокуванням провідності нервових імпульсів слизових оболонок і шкіри.

  Види анестезуючих препаратів

  Місцеві анестетики

  Використовуються для місцевого знеболювання в амбулаторній медичній практиці (стоматології, офтальмології, дерматокосметології) і домашніх умовах. Блокують чутливість нервових закінчень і больові рецептори в обмеженій частині тіла. Купити анестетик місцевої дії можна у всіх аптеках «Viridis» за доступною ціною, наявність рецепта не потрібно.

  Загальні анестетики

  Застосовуються в хірургічній практиці для введення організму пацієнта в стан седації (медикаментозного сну) або наркозу (загальної анестезії) на час проведення оперативного втручання. Викликають гальмування діяльності центральної нервової системи.

  Наркозні засоби представлені інгаляційними (ксенон, десфлуран, севофлуран) і неінгаляційними (барбітурати, тіопентал, пропофол) препаратами для внутрішньовенного введення. Інгаляційний або внутрішньовенний анестетик, ціна якого входить до вартості операційного пакета, виділяється на кожного конкретного пацієнта клініки або лікарні безпосередньо перед операцією.

  Показання до застосування місцевих анестетиків

      - усунення болю при проведенні лікарських маніпуляцій в стоматології, офтальмології, отоларингології, гінекології, урології;
      - купірування зубного болю у дітей старше 4 місяців при прорізуванні зубів і дорослих;
      - усунення чутливості при проведенні зондування, катетеризації вени, сечового міхура і уретри, інтубації трахеї;
      - знеболення нижніх кінцівок перед очищенням трофічних виразок від гнійних і некротичних мас;
      - хірургічна анестезія дорослих і дітей старше 12 років;
      - тривала анестезія при післяопераційному больовому синдромі;
      - полегшення болю під час пологової діяльності;
      - лікувальна блокада периферичних нервів і нервових сплетінь при різних больових синдромах.

  Групи препаратів для місцевої анестезії


      1. Термінальні - наносяться на слизові оболонки або шкірний покрив, блокуючи нервові закінчення.
      2. Інфільтраційні - вводяться під шкіру і забезпечують блокування нервових імпульсів на рівні больових рецепторів і дрібних нервів.
      3. Провідникові - вводяться ін'єкційно в параневральний простір у напрямку розташування стовбура нерва або нервових сплетінь, блокуючи його провідність.
      4. Епідуральні - після введення в епідуральний простір блокують нервову провідність на рівні корінців спинномозкових нервів. Дія розвивається повільно і не позбавляє пацієнта рухової здібності.
      5. Спинномозкові - ін'єкцуються в субарахноїдальний простір, в результаті чого частина тіла нижче пупкової області швидко припиняє приймати нервові імпульси і стає нерухомою.

      Лідокаїн є універсальним анестетиком і використовується для проведення термінальної, інфільтраційної і провідникової анестезії. Також є розчинником для цефалоспоринових антибіотиків, які вводяться внутрішньом'язово (Цефтриаксон, Медоцеф, Гепацеф). До універсальних анестетиків відносяться:
   
      - лідокаїн (Лідокаїн-Дарниця, Лідокаїн-Здоров'я, Лідокаїн аерозоль 10%, Луан гель 2,5%);
      - лідокаїн, прилокаїн (Емла крем);
      - лідокаїн, хлоргексидин (Катеджель з лідокаїном).

      Прокаїн (новокаїн) використовується у всіх видів місцевого знеболювання, а також для лікувальних блокад. Відрізняється помірною силою дії і малотоксичністю. У хірургії застосовується для епідурального і спинального анестезування (Новокаїн-Дарниця, Новокаїн-Здоров'я)

  Бензокаїн (анестезин) застосовується з метою швидкого термінального знеболювання. Ефект спостерігається через 1 хвилину і триває 15-20 хвилин (Дентол-бебі).

  Бупівакаїн відрізняється тривалим знеболюючим ефектом. Помірні дози призводять до сенсорної і менш вираженою моторної блокади, купірування гострих больових синдромів. У високих дозах забезпечує хірургічну анестезію (епідуральну, спинномозкову) при проведенні урологічних та гінекологічних операцій, хірургії нижніх кінцівок. До цієї групи препаратів відносяться: Лонгокаін і Лонгокаін Хеві, Бупівакаїн-ДТ, Бупівакаїн Спінал, Омнікаін, Маркаін і Маркаін Спінал Хеві.

  Артикаїн швидко діє протягом 1-3 хвилин, після чого настає сильний знеболюючий ефект тривалістю близько 75 хвилин. Артикаїн і адреналін, він же адреналін (Ультракаїн Д-С і Ультракаїн Д-С форте)

  Протипоказання до використання місцевих анестетиків

      - індивідуальна підвищена чутливість до діючої речовини з високим ризиком алергічних реакцій;
      - порушення цілісності шкіриі і локальний гнійно-інфекційний процес в місці ін'єкції;
      - атріовентрикулярна блокада серця II-III ступеня (порушення провідності серцевих імпульсів);
      - виражена артеріальна гіпотензія та брадикардія;
      - кардіогенний шок і гіповолемія (зменшення об'єму циркулюючої крові) на тлі зневоднення, гострої крововтрати, масивних опіків;
      - тяжка серцева недостатність II і III ступеня;
      - тяжка ниркова і печінкова недостатність;
      - порфірія;
      - хвороби нервової системи в активній фазі (менінгіт, поліомієліт, внутрішньочерепний крововилив, спинномозкова травма, туберкульоз хребта);
      - порушення згортання крові і проведення антикоагулянтної терапії.

  Визначення алергії на лідокаїн

  Найбільш часто виникаючою реакцією організму на анестезію є лікарська алергія. При алергії виникають шкірні висипання, почервоніння, кропив'янка, бронхоспазм, погіршення загального самопочуття і навіть такі небезпечні для життя реакції негайного типу як набряк Квінке або анафілактичний шок. Найчастішою причиною розвитку алергічної реакції є лідокаїн, це пов'язано з його фармакотоксичністю, яка вище, ніж у новокаїну.

  Імовірність розвитку лікарської алергії при проведенні місцевої анестезії набагато вище, ніж при загальному наркозі. Пояснюється це тим, що життєво важливі функції людини в стан седації або наркозу контролюються лікарем-анестезіологом за допомогою спеціальної апаратури і при необхідності миттєво коригуються. Існує два способи, за допомогою яких можна зробити візит до стоматолога чи іншу амбулаторну процедуру безпечною:

  -  шкірна аллергопроба;
  -  аналіз крові на специфічний імуноглобулін Е (алергологічний профіль).
   
  Шкірна аллергопроба - це найпоширеніший спосіб перевірити реакцію пацієнта на лідокаїн безпосередньо перед проведенням місцевої анестезії. Лідокаїн вводиться підшкірно в мікродозах, яка не перевищує 0,1 мл. Тому проба не діє системно на весь організм - але при цьому за 10-15 хвилин дозволяє оцінити алергічну чутливість до даної речовини і підібрати альтернативний анестетик.

  Лабораторний аналіз крові на специфічний імуноглобулін Е (IgE загальний) - ще один спосіб, який допомагає встановити чутливість до конкретних алергенів і лікарських речовин. Існує ще один аналіз, який визначає готовність організму до прояву алергії саме в поточний період часу: еозинофільний катіонний білок (ECP).

  Для усунення симптомів алергії на інфільтраційні і провідникові анестетики призначаються супрастин або димедрол. Асортимент сучасних місцевоанестезуючих медикаментів дозволяє лікарю в разі індивідуальної непереносимості замінити лідокаїн альтернативним засобом.

  Якщо після лікування у стоматолога або іншого лікаря Вам необхідно якісне знеболення, Ви можете купити анестетик в аптеці «Viridis». Вартість будь-якого препарату буде нижчою, якщо попередньо замовити його через сайт viridis.ua.


   
  Фільтр
  Ви вибрали


   акції

   Ціна

   - грн

   Виробник

   Наявність в аптеці

   Одиниці виміру

   Условия отпуска

   Кому можна

   Зберігання

   Взаємодія з їжею

   Призначення від геморою

   СИМПТОМИ ТА ЗАХВОРЮВАННЯ ВСІ